Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Gryfice
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno - rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość przepisów Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o które ubiega się kandydat i wskazaniem nr oferty 38/24/z
  • kserokopie lub skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • dla ofert papierowych wymagane jest odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji wg wzoru:

'Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.'

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty lub wysłać pocztą na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Oddział ZUS w Szczecinie

ul. Jana Matejki 22

70-530 Szczecin

Wydział Kadrowo - Płacowy z dopiskiem 'oferta pracy nr 38/24/z'

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz aplikacyjny lub datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału ZUS w Szczecinie.

Dodatkowe informacje:

  • umowa na czas określony w celu zastępstwa nieobecnego pracownika
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • oferty niekompletne i niepodpisane nie będą rozpatrywane
  • oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane
  • proces rekrutacji obejmować będzie formalną ocenę dokumentów, rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu
  • miejsce wykonywania pracy: Inspektorat ZUS w Gryficach

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na klienta
  • zorientowaną na cel i jakość
  • radząca sobie w trudnych sytuacjach

To zachęcamy do składania dokumentów, oferując:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania do studiów
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Oferujemy

Oferujemy:

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • wiąże się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
  • miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego
  • budynek 2 piętrowy bez pomieszczeń sanitarnych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych

  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze budynku

  • przed wejściem do budynku znajduje się winda/podnośnik dla osób z niepełnosprawnościami

  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie

  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Lista kandydatów:

Sandra Harłożyńska, Baszewice

Katarzyna Antoniak, Gryfice

Dorota Sieradzan, Brojce

Paulina Kowalska, Gryfice

Andżelika Szymańska, Darszyce

Anna Bubik, Cerkwica

Hanna Erchardt, Gryfice

Joanna Szkaut, Trzeszyn

Monika Grzeszak, Gryfice

Agata Jurkiewicz, Gryfice

Marta Kozłowska, Gryfice

Justyna Gujska, Gryfice

Rafał Brzuszkiewicz, Stawno

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca