Praca na wakacje! Przewóz osób - kat.B

Kraków
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny4 500-5 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana28.05.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Wymiar etatupełny etat, część etatu, staż/praktyki, dodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem i wysokim zapotrzebowaniem, nasz firma poszukuje osób do pracy w sezonie wakacyjnym (z możliwością dłuższej współpracy) jako kierowca kat. B. Wymagamy jedynie ważnego prawa jazdy. Jeżeli nie masz doświadczenia, nie martw się, nauczymy cię wszystkiego! Więcej informacji pod numerem 668 494 063 lub na stronie https://borspartner.pl/
Numer referencyjny:602430051

Obowiązki

  • dbanie o powierzony pojazd
  • raportowanie pracy po zakończonej zmianie
  • wykonywanie zleceń przewozu osób w oparciu o aplikacje przewozowe

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • badania lekarskie

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie od 4500zł na ręke!
  • przejrzyste, proste rozliczenia
  • wypłaty w formie tygodniówki
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B
  • pracę w trybie dwuzmianowym
  • pełna elastyczność czasu pracy (sam decydujesz, ile chcesz pracować)
  • pracę na nowych samochodach dostosowane do obecnych przepisów TAXI
  • pełne, całodobowe wparcie
  • panel kierowcy, w którym będziesz na bieżąco śledził swoje zarobki

Benefity

Karty przedpłacone
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Brak dress code'u

Dodatkowe informacje

  • Oferujemy również wynajem samochodów pod TAXI
  • Praca na swoim lub naszym samochodzie
  • Więcej informacji pod numerem 668 494 063
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1