Niemcy praca dla operatora wózka widłowego. Bez języka. Umowy niemieckie

Bawaria
Oferta opublikowana31.05.2024
Oferta wygasa15.08.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Niemcy praca dla operatora wózka widłowego. Oferty pracy w Niemczech. Zapewnione zakwaterowanie. Umowa niemiecka.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz auto na dojazd (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wózki widłowe - niemieckie (na miejscu możliwość wyrobienia dokumentów niemieckich za opłatą)
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stawka godzinowa (14,15 euro brutto na godzinę +dieta godzinowa 2,5netto do każdej godziny
  • kwatera zapewniona, płatna przez pracownika 400eu/miesięcznie
  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • możliwość nadgodzin
  • posiadamy zeit konto tylko 5h/miesiąc
  • stała opieka ze strony firmy InJobs
  • kontakt z osobą koordynująca podczas dojazdu w każdy weekend
  • pomoc w przygotowaniu potrzebnych dokumentów
  • następnie zgłoszenie do odpowiednich instytucji odnośnie podjęcia pracy przez pracownika

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1