Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa08.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osób które chciałby rozwijać się w naszej firmie na stanowisku Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość podstaw pneumatyki i hydrauliki
  • Znajomość zagadnień z mechaniki ogólnej, mechaniki siłowej, elektryki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Dodatkowe premie wynikowe,
  • Konkursy z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi,
  • Pieniężne świadczenia gwiazdkowe i wielkanocne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Wspólne treningi, wycieczki, wyjazdy szkoleniowo- integracyjne.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1