Lead Recruiter - Główny rekruter / partner biznesowy

Wrocław
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Rodzaj stanowiskamenadżer

Wstęp

  • Dla naszego klienta poszukujemy GŁÓWNEGO REKRUTERA i PARTNERA BIZNESOWEGO. Praca we Wrocławiu.

Obowiązki

  • • organizacja własnego zespołu rekruterów i nadzór na obecnymi,
  • • Realizacja zadań rekrutacyjnych klientów.
  • • przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń o pracę
  • • kontakt telefoniczny, mailowy i wideo rozmowy z kandydatami do pracy
  • • selekcja kandydatów zgodnie z prowadzonymi projektami
  • • poszukiwanie nowych kanałów rekrutacji
  • • aktywne prowadzenie firmowych mediów społecznościowych.

Wymagania

  • • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy rekrutera
  • • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • • wymagana co najmniej podstawowa znajomość branży budowlanej lub technicznej
  • • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • • bystrość i szybkość w działaniu
  • • bardzo dobra organizacja pracy
  • • umiejętność podejmowania decyzji
  • • komunikatywność
  • • biegła znajomość języka polskiego oraz co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie,
  • • Wynagrodzenie w formie finansowej oraz w postaci udziałów spółki,
  • • długoterminową współpracę w bardzo dobrej atmosferze
  • • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • niezbędne narzędzia pracy
  • • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:30

Dodatkowe informacje

  • Kontakt: 513 491 308
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1