Kierowca-lista kandydatów

Biłgoraj
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę transportową oraz zapewnia realizację zadań mających na celu wsparcie administracyjne.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie poniżej średniego
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum 1 rok doświadczenia związanego z prowadzeniem pojazdu służbowego

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie (kierowca, mechanik samochodowy, ogólne, roboty remontowo-budowlane)

Wymagania dodatkowe

  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • orientacja na jakość

    Wymagane dokumenty należy złożyć w języku polskim
  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, uprawnienia (prawo jazdy kat. B) i doświadczenie zawodowe