Elektryk/Elektromonter-praca na terenie Niemiec-polska umowa

Łódź
Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Firma świadcząca usługi z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz przemysłowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter – praca za granicą na terenie Niemiec!

Wynagrodzenie: 11-14 euro na rękę/h na start – możliwość podwyżki po dwumiesięcznym okresie próbnym

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
• Prace w zakresie związanym z wykonywaniem instalacji elektrycznych w obiektach prywatnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, sklepach i hotelach,
• Montaż gniazd elektrycznych, lamp, biały montaż oraz instalacje niskoprądowe.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne lub zawodowe jako elektryk,
• Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych- możliwość przyjęcia do pracy jako pomocnik elektromontera i douczenie,
• Aktualne uprawnienia SEP,
• Dokładność oraz poważne podejście do samodzielnej pracy.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B i uprawnienia do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracy na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy,
• Atrakcyjne zarobki i możliwość rozwoju,
• Transport dla każdej ekipy samochodem służbowym na wspólne miejsce zamieszkania,
• Darmowe zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych blisko miejsca pracy,
• Prace w systemie 4/1 lub 5/1, w zależności od miesiąca ale nie wcześniej niż po przepracowaniu pełnego miesiąca,
• Od 50 do 60 godzin tygodniowo, soboty pracujące,
• Wynagrodzenie płatne z Umowy Polskiej na konto złotówkowego do 10- go dnia każdego miesiąca, druga płatność wynagrodzenia na konto walutowe- euro, do 20-go każdego miesiąca na podstawie delegacji,
• Narzędzia renomowanych marek.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ELEKTRYK" – oddzwonię!