Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawska 9a, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie porad, konsultacji, terapii indywidualnej, interwencji kryzysowej, diagnozowanie przypadków. 2. Prowadzenie konsultacji umiejętności wychowawczych i terapeutycznych dla rodziców i dzieci. 3. Prowadzenie mediacji, psychoedukacji i motywacji osób, rodzin (np. do podjęcia terapii odwykowej, uczestnictwa w zajęciach szkoły dla rodziców , itd.). 4. Udzielanie poradnictwa osobom i rodzinom przejawiających trudności wychowawcze oraz dysfunkcyjne. 5. Informowanie o prawach i uprawnieniach osoby i rodziny doznającej przemocy 6. Podejmowanie współpracy z instytucjami i organizacjami pozarządowymi w zakresie rozwiązywania problemów funkcjonowania rodziny / osoby. 7. Realizacja grupowych form pracy o charakterze edukacyjnym, terapeutycznym i profilakty

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 750 PLN

Opis wynagrodzenia: zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: 1. Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia 2.Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa/terapeuty 3.Posiadanie uprawnień do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i rodzinnej. 4.Umiejętność dobrej organizacji pracy 5.Sumienność, terminowość, odpowiedzialność, otwartość na kontakt z ludźmi, 6.Niekaralność.

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres: Warszawska 9a, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv