Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki ,
  • Praca w świetnym zespole w otoczeniu muzyki

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki jest równie ważna!
  • Zdolność do pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Prywatna opieka medyczna i imprezy integracyjne ,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: zaneta.skura@hrsigma.pl

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1