ZEKON Sp.z.o.o

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie oszczerczymi i pomawiającymi, anonimowymi wpisami na temat naszej firmy i jej członków, w serwisie GoWork.pl, postanowiliśmy wydać poniższe oświadczenie.
Serwis GoWork.pl jest przeznaczony do wyrażania merytorycznych opinii o pracodawcach, w granicach przyjętych norm społecznych, zgodnie z dobrym obyczajem i zgodnie z obowiązującym prawem (regulamin GoWork.pl).
W ZEKON Sp z o.o. zawsze byliśmy i jesteśmy na taką dyskusję otwarci.  Nie będziemy jednak nigdy tolerować hejtu i mowy nienawiści.
Nie pozwolimy na niszczenie naszego dobrego imienia i zniesławianie naszego zespołu oraz firmy, którą razem tworzymy. Chcemy jednoznacznie zdementować kłamstwa i oszczerstwa na temat motywów i  działań firmy, a także nieodnoszące się do faktów opinie. Te działania są nastawione na poniżenie firmy, zarządu, a także pracowników w oczach opinii publicznej.

Chcemy również zaznaczyć, iż jako firma podjęliśmy już stosowne kroki wraz z serwisem GoWork.pl w  celu rozpoznania IP i tożsamości autora tych wpisów, a także zgłosiliśmy naruszenie regulaminu serwisu.

Wpisy te zawierają nieprawdziwe i krzywdzące zarzuty, stanowią pomówienie w rozumieniu art. 212 § 1 k.k. oraz naruszają dobra osobiste  ZEKON Sp z o.o. o których mowa w art. 24 k.c.

Uprzejmie informujemy, iż tego rodzaju wpisy będą zgłaszane na policję i będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie działania w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń zarówno w zakresie ochrony dóbr osobistych, jak również w ramach postępowania karnego o przestępstwo z art. 212 § 2 k.k

ZEKON Sp.z.o.o