Zamak Mercator Sp. z o.o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Przypominamy, że treści niezgodne z prawem oraz regulaminem serwisu GoWork.pl będą usuwane przez administratora. Wolność słowa ma swoje ograniczenia. W związku z atakami na naszą firmę, a także pomówieniami (na podstawie art. 212 kk oraz innych właściwych przepisów) pragniemy poinformować, że podjęliśmy odpowiednie kroki w celu ustalenia sprawców bezprawnych zachowań i ataków, w tym ustalenia należących do anonimowych autorów adresów IP i źródeł pochodzenia do organów ścigania (policja, prokuratura) i w porozumieniu z administratorem serwisu zostanie ustalony adres IP, a następnie wystąpimy na drogę sądową.

Zbyt wiele osób (teoretycznie anonimowych) bardzo łatwo wyraża poglądy na forach internetowych, krzywdząc innych i bezprawnie atakując - wprowadzając naszych pracowników w błąd pozwalając sobie na  bezprawne pomawianie, oskarżając nas o czyny i ciężkie naruszenia prawa, których się nie dopuściliśmy.

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i z regulaminem serwisu Gowork będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail office@zamakmercator.pl

"Misją naszej firmy jest zdobycie w branży znaczącej pozycji producenta i eksportera innowacyjnych urządzeń badawczych oraz linii przemysłowych".

Dzisiaj ZAMAK MERCATOR jest jedynym polskim producentem, z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującym się w realizacjach kompletnych linii przemysłowych i laboratoryjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz gumy i silikonu.

Aktualnie poszerzamy nasze szeregi i prowadzimy rekrutację na stanowiska : Asystentka Zarządu, Inżynier Sprzedaży, Konstruktor, Specjalista ds marketingu, Automatyk.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania dotyczące pracy. 
Zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji pod adresem rekrutacja@zamakmercator.pl

Zamak Mercator Sp. z o.o.