Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

2 Dodaj opinię

Benefity

Benefity

 

Oferujemy naszym pracownikom pracę w dynamicznym zespole oraz przyjazne warunki pracy. To, co nas wyróżnia spośród innych firm to szeroki pakiet świadczeń pracowniczych, który obejmuje:

 
PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ
Pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu usług medycznych już od momentu rozpoczęcia pracy.  Mają także możliwość objęcia rodziny dodatkową opieką medyczną.
 
UBEZPIECZENIE
Zapewniamy ochronę na życie, od nieszczęśliwych wypadków i w przypadku choroby.
 
KARTY SPORTOWE
Pracownicy mogą uprawiać sport jaki chcą  i gdzie chcą. Karta sportowa działa w 4  tysiącach klubów sportowych na terenie całej Polski.
 
ŚWIADCZENIA Z FUNDUSZU SOCJALNEGO
To paczki dla dzieci, karty świąteczne, dofinansowanie kolonii, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne oraz zapomogi dla osób, które  znalazły się w trudnej sytuacji losowej i materialnej.
 
MOŻLIWOŚCI ROZWOJU
Pracownicy mogą  brać udział w szkoleniach, konferencjach, korzystać z  dofinansowania nauki języka angielskiego, rosyjskiego, a  obcokrajowcy – polskiego. 
 
PAKIET RELOKACYJNY
Ci, którzy  chcą rozwijać swoją karierę i / lub zmienić miejsce pracy, przenieść się do innego zakładu, mogą brać udział w rekrutacjach wewnętrznych i skorzystać z dodatku na przeprowadzkę oraz dodatku do mieszkania w innym mieście.
 
NARZĘDZIA PRACY
Część benefitów uzależniona jest od stanowiska pracy i zaszeregowania.  Jeśli stanowisko tego wymaga, pracownik otrzymuje takie narzędzia pracy jak: telefon, laptop, czy samochód służbowy.
 

 

APLIKUJ →

 
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.