Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.

2 Dodaj opinię
Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.
2 637 987 5 1
abc@123.
 Pytanie

kiedy w tym zakładzie nie bedzie pracy w systemie 3zmianowym. była mowa jakiś czas temu ze nocki mają być zlikwidowane A teraz cisza.

abc@123.

co z zaległym urlopem? niektórzy pracują długo ,nie chodzą na zwolnienia lekarskie i nie mogą dostać urlopu który im się prawnie należy i który trzeba do Końca września wykorzystać,pytam swojego majstra to słyszę -sprzedaj ,nie pójdziesz ja nie mam kogo postawić na twoje miejsce.A kogo to obchodzi ze nie ma kto mnie zastąpić? czy w kadrach nie mają rozpisanie kto ile ma urlopu? weźcie zróbcie z tym porządek i z halą klejonki Jan S. bo tam nie daje urlopu tym co mają zaległy,jak daje to swoim pupilem!

abc@123.

niektórzy w zakładzie mają zaległy urlop,pracownik prosi o niego i od razu słyszy -zapomnij,niema takiej opcji,ja za Ciebie nie ustanie.to jest przecież mój urlop który mi się prawnie należy.majstrowie powinni zostać wezwani do kadr w tej sprawie.

Zobacz wszystkie opinie (987)

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni przyszli i obecni Pracownicy,

w związku z tym, że możliwości zarobkowe są jedną z podstawowych okoliczności decydujących o wyborze pracy, pragniemy podzielić się częścią danych na temat wynagrodzeń wypłaconych w październiku 2019. Mamy na celu zachęcić ewentualnych kandydatów do pracy, a osobom już pracującym przekazać dane, by mogły dokonać samooceny swojej pracy na użytek własny.
Nie możemy ujawniać zarobków konkretnych osób.
Możemy natomiast poinformować, że na 849 osób wykonujących pracę w oparciu o stawki akordowe, 210 osób osiągnęło w październiku wynagrodzenie rzędu 4100-4500 brutto. Oznacza to, że co czwarta osoba z pracujących na akord zarobiła nieco ponad 3000 zł netto. Pozostałe 3/4 zarobiły poniżej 3000 zł lub znacznie powyżej 3000 zł netto.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Z.P.U. PRAWDA SP. Z O.O.