X-Kom Sp. z o.o.

Adres: Aleja Wolności 31, 42-202 Częstochowa

NIP: 9492107026 REGON: 241123546 KRS: 0000429838

Rozmowy kwalifikacyjne w X-Kom Sp. z o.o.

Graphic Designer 2017-11-28 10:34 przez Kate

Przebieg rekrutacji

Wszystkie pytania dotyczyły zawartości mojego cv - musiałam opowiadać o nim punkt po punkcie. Kobieta z HR zachowywała się jakby mówiła do małego dziecka - uśmieszki i dziwny ton głosu, nie miała również pojęcia o stanowisku i oprogramowaniu (dla niej ux designer, graphic designer i informatyk to jedno i to samo, najlepiej zeby jeszcze montował filmy i projektowal w 3d). Na końcu padło pytanie o oczekiwania finansowe oraz sugestia ze szalu raczej nie bedzie. Po rozmowie mialam poczucie straconego czasu.

Pytania

Wszystkie pytania dotyczyły zawartości mojego cv.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

UX Designer 2017-11-22 15:00 przez Gienek

Przebieg rekrutacji

Kraków. Dzwonią i zapraszają na rozmowę. Na rozmowie zadają dużo pytań ale o sobie mało mówią i czułem, że muszę się męczyć żeby coś z nich wyciągnąć. Pod koniec rozmowy obiecują, że bez względu na wynik rekrutacji dadzą znać mailowo do siedmiu dni. Po 13 dniach od rozmowy żadnej odpowiedzi. Wysyłam maila z zapytaniem, po godzinie dostaje formułkę KOPIUJ/WKLEJ od osoby która w ogóle ze mną nie przeprowadzała rozmowy. W informacji żadnego wartościowego feedbacku co poszło nie tak.

Pytania

Używane narzędzia, dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Project Manager 2017-04-12 18:19 przez PM

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja , ok 50 minut. Pani rekruter niekompetentna do szpiku kości, czytała pytania z kartki, poziom V klasy SP. Na moje pytanie w jakiej metodologi pracują PM odpowiedziała, że trochę a trochę w takiej (czyli wielkie g.... potrafią)to tak jakby dermatolog operował lewą komorę serca. Na moje pytanie na jakim oprogramowaniu pracują, zapytała mi się czy mogę jej coś podpowiedzieć ??? Zapytała mi się czy wiem jakie projekty prowadzą obecnie w x-kom. Na naje stwierdzenie, że są głównie platformą sprzedażową, zaczęła mi tłumaczyć, że mają też nowy projekt wystroju biura :) Skrajna niekompetancja. Chyba dałem poznać pani "rekruter", że musi się jeszcze dużo uczyć w swoim zawodzie.

Pytania

Do właściciela. Panie Michale, kiedyś spotkaliśmy się biznesowo. Dam panu radę, wyrzucić cały dział HR na z....Na kierownicze stanowisko zatrudniać ludzi z głową.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Magazynier 2016-12-05 16:29 przez Image

Przebieg rekrutacji

- bezosobowa rozmowa z kobieta która zaciekle zapisywała wszystko co powiedziałem

Pytania

- plany na przyszłość - dlaczego się zwolniłem z poprzednich prac -co z moich poprzednich prac przyda mi się w obecnej Ogólnie- bezsensowne sztampowe pytania, kobieta musiała chyba wypełnić parę formularzy a rozmowa była pro forma. wcześniejszych 50 ludzi albo i więcej dostało od razu skierowanie na badania i nie musieli wygadywać głupot co chcą robic w przyszłości- taaa pracować w x-kom haha, ŻENADA ŻENADA ŻENADA, firma która chyba toczyy rak przerostu ale nie prostaty tylko wielkości- coz z dużej banki wielkie bum

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Specjalista Ds. Rekrutacji 2016-02-18 12:15 przez mika

Przebieg rekrutacji

Ja na spotkaniu rekrutacyjnym byłam dość dawno i pamiętam, że rekrutowała mnie osoba na stanowisku HR Managera ( nie pamiętam dokładnie nomenklatury ale chodzi o poziom stanowiska). Młoda osoba i niestety mocno niekompetentna... Pytania tendencyjne, kompletnie nie odzwierciedlające doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Dodatkowo Pani niezbyt miła i chyba piszę to nie jako pierwsza osoba więc musi coś w tym być. Częste rekrutacje do tego działu świadczą, że jednak musi być to prawda bo i rotacja na stanowisku Specjalisty ds. HR też jest spora. Wnioski dla X-Kom - zatrudnijcie kogoś bardziej profesjonalnego na tak odpowiedzialnym stanowisku jak osoba do ZZL.

Pytania

Powody zmiany pracy. Zainteresowania Czy...?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny