Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gliwicach

Ogłoszenie o naborze nr 62301ARCHIWALNE z dnia 11.03.2020 r.

  • Oferty do
    21

    marca

    2020

  • Wymiar etatu
    1
  • Stanowiska
    1
  • Status
    koniec naboru
  • Dodatkowe
    Pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

    Ogłoszenie z tym symbolem oznacza, że pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z niepełnosprawnościami, które spełniają wszystkie następujące warunki

    • złożyły w terminie ofertę wraz z dokumentem potwierdzającym niepełnosprawność,
    • spełniają warunki wymienione w ogłoszeniu,
    • po rekrutacji znalazły się w gronie najlepszych kandydatów.
Nabór zakończony. Wynik naboru dostępny jest TUTAJ

Wojskowy Komendant Uzupełnień poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko

samodzielny referent

do spraw: logistycznych

Komenda

Miejsce wykonywania pracy:

Gliwice

Adres urzędu:

ul. Zawiszy Czarnego 7
44-121 Gliwice

WARUNKI PRACY

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Stanowisko z monitorem ekranowym spełniające wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy, praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie, oświetlenie naturalne i sztuczne, brak czynników szkodliwych na stanowisku, użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym. Zadania wykonywane są w siedzibie urzędu jak i poza jego siedzibą, np. pobieranie materiałów, dostarczanie dokumentów rozliczeniowych.

ZAKRES ZADAŃ

  • Planowanie oraz realizacja zadań zabezpieczenia logistycznego WKU, a w tym: prowadzenie obowiązującej dokumentacji planistycznej, eksploatacyjnej i materiałowej oraz sprawozdawczej, we współdziałaniu z Oddziałem Gospodarczym, realizacja obsługi i remontu sprzętu technicznego, właściwym przechowywaniu środków materiałowych i sprzętu wojskowego będącego na wyposażeniu WKU, utrzymanie nieruchomości i gospodarowania sprzętem kwaterunkowym
  • Opracowywanie i zgłaszanie do Oddziału Gospodarczego propozycji do planu zakupów i planu rzeczowo-finansowego za WKU, prowadzenie analizy wykorzystania środków przedzielonych z budżetu lub środków pozabudżetowych będących w dyspozycji WKU
  • Nadzór nad utrzymaniem we właściwym stanie technicznym budynku oraz terenu WKU z wyposażeniem w sprzęt pożarniczy i ratowniczy oraz środki gaśnicze zgodnie z normami należności i przydzielonymi przez oddział gospodarczy, współzapewnieniu osobom przebywającym w budynkach bezpieczeństwa oraz możliwości ewakuacji
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej w poszczególnych działach zaopatrzenia, planowanie i podejmowanie działań profilaktycznych w zakresie zapobiegania powstawaniu szkód i strat w mieniu wojskowym oraz zapewnienie ich likwidacji, nadzorowanie zgodności stanów magazynowych i zapisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym oraz ewidencją główną
  • Kontrola utrzymania porządku w rejonach wewnętrznych i zewnętrznych oraz nadzorowanie wykonania zadań stawianych firmie świadczącej usługi utrzymania porządku
  • Rozliczanie zwrotu kosztów przejazdu i utraconych zarobków dla osób wzywanych do WKU, zwrotu kosztów podróży, zwrotu kosztów codziennych dojazdów żołnierzom zawodowym z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby
  • Za pośrednictwem komórki wewnętrznej Wojskowego Oddziału Gospodarczego realizacja zadań w zakresie ochrony środowiska oraz w zakresie organizacji gromadzenia, przechowywania i przekazywania odpadów
  • Prowadzenie gospodarki sprzętu służby OPBMR oraz zabezpieczenie żołnierzom zawodowym i pracownikom wojska WKU odpowiedniego wyposażenia w tym zakresie

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: średnie nie wymagany
  • staż pracy: na stanowisku administracyjnym
  • Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE”, lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2019 roku poz. 742 j.t.);
  • znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office
  • znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego
  • prawo jazdy kat.B
  • systematyczność
  • dyspozycyjność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wykształcenie: wyższe nie wymagane
  • staż pracy: na stanowisku związanym z gospodarką finansową i materiałową
  • umiejętność interpretacji przepisów prawnych
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2019 poz. 742 j.t.)
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 21.03.2020
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Wojskowa Komenda Uzupełnień
    44 – 121 GLIWICE

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie.
Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego:

Wojskowy Komendant Uzupełnień w Gliwicach

44-121 GLIWICE

wku.gliwice@ron.mil.pl

  • Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych:

p. Gabriela KACZMAREK

  •  Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.

Informacje o odbiorcach danych: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gliwicach.

Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru
na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy,
w ciągu których dyrektor generalny urzędu może zatrudnić inną osobę spośród najlepszych kandydatów, jeżeli zaistnieje konieczność ponownego obsadzenia tego samego stanowiska pracy).

 Uprawnienia:

  • Prawo żądania od administratora danych dostępu do danych,
    ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo
    do przeniesienia danych, żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej.
  • Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy (tj. Dz.U. z 2019 poz. 1040 z póżn. zm.) oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (tj. Dz.U. z 2020 poz. 265), w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwane RODO (Dz. Urz. UE nr L 119)

Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej
i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

1.   Zatrudnienie na stanowisku Samodzielnego Referenta, umowa na czas określony
(12 miesięcy).
2.   Proponowane wynagrodzenie: ok. 3068,45 zł brutto + dodatek za wysługę lat.
3.   Na powyższym stanowisku zostanie nadany pracowniczy przydział mobilizacyjny.
4.   Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie lub w razie niemożności skontaktowania się w ww. sposób – drogą elektroniczną (e-mailem) o terminie i miejscu postępowania kwalifikacyjnego. W CV kandydaci powinni podać aktualny numer telefonu oraz adres e-mail.
5.   Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Brak powiadomienia
jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem kandydata.
6.   Postępowanie rekrutacyjne składa się z 3 etapów: I etap - test wiedzy ze znajomości aktów prawnych zgodnie z zakresem obowiązków, II etap - sprawdzenie umiejętności praktycznych oraz III etap - rozmowa kwalifikacyjna.
7.   Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
8.   List motywacyjny, CV oraz wymagane oświadczenia, o których mowa
w niniejszym ogłoszeniu powinny zawierać datę i czytelny, własnoręczny podpis kandydata.
9.   Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są równoważne.
Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 261 124 652,
od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 14.

Liczba odwiedzin: 3450

Wytworzył/odpowiada: Wojskowy Komendant Uzupełnień

Jednostka organizacyjna: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gliwicach

Udostępnił: Małgorzata Biadacz-Marek

Komórka organizacyjna: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gliwicach

Wprowadzono: 11.03.2020