WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

2 Dodaj opinię
WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.
2 128 129 5 1

Czym się zajmujemy?

Willson & Brown to europejski lider branży POS. Firma swoim zasięgiem obejmuje ponad 65 państw, współpracując z największymi światowymi koncernami. Praktyczna wiedza i szeroki wachlarz technologii, skupionych pod jednym dachem, są wartością unikalną w skali Europy jednocześnie pozwalają firmie dostarczać nowatorskie rozwiązania ekspozycyjne, które są doceniane na wielu prestiżowych konkursach.

  • 1995

    Rok założenia

  • 700

    Liczba pracowników

Dariusz Rutczyński Członek Zarządu, WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Jeden z założycieli firmy, członek zarządu Willson & Brown. Odpowiedzialny za działania operacyjne w W&B. Specjalista w zakresie budowy i optymalizacji procesów w organizacji. Jego hobby to lean managment w produkcji. W pracy stawia na rozwój ludzi, bo tylko zaangażowani i związani z firmą pracownicy tworzą rozwiązania innowacyjne, zapewniając rozwój firmie. Lubi być blisko swojego zespołu. Ma opinię człowieka otwartego, wymagającego i pracowitego.

Przeczytaj cały wywiad »

zhu
 Pytanie

Witam cała firme Willllson end browne mam pytanko jako magazynier z papierami na wózek zarobie u was 4000 netto?? plus nadgodzinki kazda platana 100zł?? stac was tylko do koryta za duzo was tam jest

SeniorPM
 Pytanie

Dzień dobry znalazłem ofertę na stanowisko kierownika projektu. Czy możecie napisać coś więcej o firmie z perspektywy realizowanych projektów, miodności firmy od strony managera. coś o IT, jakie jest i cos o zarządzie, jaki jest.

Abra 72
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje w firmie od 2008 r .Ogólnie nie jest źle. Jedynie zarobki mogłyby być wyższe i na święta powinni lepiej się postarać z Socjalem.

Zobacz wszystkie opinie (129)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.