Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
Pytanie
 Pytanie

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Broker Ubezpieczeniowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 15 grudnia.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

LEX CAR
Klient

Skandal, skandal i jeszcze raz skandal!!! Zastanawiam się czy w tej firmie ktokolwiek pracuje. Od pond roku brak jakichkolwiek odpowiedzi na wysyłane pisma.

Zobacz wszystkie opinie (107)

Pracodawca

 Aktualność

Drodzy Użytkownicy,

Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom naszych obecnych i potencjalnych pracowników, miło nam poinformować, że od dziś  będziemy odpowiadać na zadane nam na forum pytania oraz wyjaśniać wszystkie ważne wątki i poruszane kwestie.

Traktujemy Internet jako narzędzie służące do komunikacji z osobami zainteresowanymi naszą firmą. Chcielibyśmy, aby prowadzone tu dyskusje były rzeczowe, pisane z poszanowaniem obu stron, a komentarze konstruktywne. Najczęściej wypowiedzi pojawiające się na GoWork.pl są anonimowe. Ma to swoje dobre strony, ponieważ wypowiadający się są bardziej skłonni do szczerości, na czym bardzo nam zależy. Niestety w wypowiedziach pojawia się także czysty hejt. Hejt, który może niesłusznie skrzywdzić osoby absolutnie na to niezasługujące. Takim zachowaniom mówimy stanowcze NIE, zgodnie z kampanią GoWork.pl #HejtToNieOpinia. Informujemy, że wypowiedzi ze znamionami hejtu, obraźliwe i naruszające przepisy o ochronie danych osobowych będą usuwane przez administratora. Równocześnie pragniemy podkreślić, że nie wszystkie wątki mogą być poruszane na forum publicznym. Dlatego, w takich przypadkach zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem email wtw-polska@willistowerswatson.com.

Zachęcamy do konstruktywnej wymiany myśli i opinii. Mamy nadzieję, że platforma ta podsunie nam nowe pomysły na usprawnienia funkcjonowania firmy w zakresie zarządzania talentami w Willis Towers Watson Polska.

Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o.