Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam poinformować, że mimo różnych trudności, i w tym roku Święty Mikołaj  odwiedził dzieci z Fundacji Fonis. Spotkanie z Mikołajem odbyło się w niedzielę 6 grudnia 2020.

Dzięki Fundacji Fonis oraz wsparciu wolontariuszy - 81 dzieci z całego Dolnego Śląska otrzymało paczki mikołajkowe.

Firma Widex również w tym roku miała przyjemność wesprzeć  Świętego Mikołaja oraz Fundację FONIS, przekazując słodkości do paczek mikołajkowych.


Wiele zdjęć oraz całą relację ze spotkania znajdziecie na stronie :

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Mimo jesiennej aury nasza chęć do pomagania nie słabnie!!!
 
Właśnie wzięliśmy udział w Wielkiej Zbiórce Książek 2020, która jest organizowana już od kliku lat przez Fundację Zaczytani.ORG.
 
Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i ich chęci dzielenia się z innymi, udało nam się  zebrać dla Fundacji duży karton przeróżnych, ale i ciekawych książek.
 
Jako Widex ROC nie tylko zorganizowaliśmy punkt zbiórki, ale też wsparliśmy tę wspaniałą akcję, kupując nowe książki dla dzieci i dorosłych, które zasilą Zaczytane Biblioteki.

 
Zebrane podczas zbiórki książki trafią do Fundacji, która tworzy Zaczytane Biblioteki w szpitalach, domach dziecka, domach seniora, hospicjach i innych placówkach pomocowych.
 
 
Dziękujemy naszym pracownikom za ich chęć pomagania, zawsze możemy na Was liczyć !!!
 
 
 

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Ostatnie dwa weekendy obfitowały w wydarzenia sportowe.

W dniu  29.08.2020 to Bieg Firmowy, a 06.09.2020 to Poland BusinessRun, w których mamy przyjemność uczestniczyć po raz kolejny.

Tym razem oba biegi mimo, iż to sztafety, każdy z nas pokonał sam. Nie zmieniło to faktu, iż wszyscy dali z siebie 100%, a efektem była pomoc podopiecznym fundacji Poland BusinessRun i Fundacji Everest.
 
Dla nas to niewielki wysiłek, który przekłada się na realne efekty w postaci wsparcia w leczeniu i rehabilitacji beneficjentów akcji.

Takie inicjatywy skutkują również możliwością poznania ciekawych miejsc w których po biegu można się zrelaksować i podziwiać wspaniałe widoki.

Wszystkim uczestnikom jak zawsze dziękujemy, a my jak zawsze szykujemy się do kolejnych akcji :)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Niedawno mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykle ważnej inicjatywie dotyczącej walki z rakiem piersi, tj. Biegu Kobiet – Zawsze Pier(w)si.
 
Pomysłodawczyni biegu sama zmagała się z tym podstępnym przeciwnikiem i ową walkę wygrała. Stąd też narodził się pomysł na to, aby wesprzeć inne kobiety w tym trudnym czasie i rozpropagować na szerszą skale m.in. akcje profilaktyki czy edukacji dotyczącej tematyki około rakowej.
 
Doceniając trud włożony w całe przedsięwzięcie również i my chcieliśmy dołożyć swoją cegiełkę w propagowanie tej słusznej idei.
 
Niestety w tym roku nie mogliśmy wspólnie pokonać 5km trasy, dlatego każdy z nas wybrał ją samodzielnie. Dla jednych było to miasto, inni natomiast wybrali góry.
 
I tak mogliśmy aktywnie spędzić czas, jednocześnie pomagając.
 
Dziękujemy zarówno organizatorom, jak i uczestnikom za zaangażowanie i świetną zabawę!

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

27.01.2020 gościliśmy w naszej firmie niedosłyszącą młodzież z Ukrainy, która ze względu na zamieszkanie na terenach objętych działaniami wojennymi jeszcze bardziej potrzebuje wsparcia.

Nasi nieocenieni koledzy i koleżanki jak zawsze z entuzjazmem pokazywali, jak wygląda ich codzienna praca w poszczególnych działach naszej firmy. 

I tak podczas zwiedzania pokazaliśmy, w jaki sposób modelujemy aparaty dla naszych klientów w oparciu o skan wycisku z ucha oraz jak wygląda proces drukowania aparatów w technologii 3D.

Odwiedziliśmy również zespół, który zajmuje się serwisowaniem aparatów słuchowych, a na samym końcu mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy działu kontroli jakości i działu logistyki.

 

Chcąc wspomóc naszych gości w zmaganiach z codzienną walką z niedosłuchem podarowaliśmy im aparaty słuchowe Widex. Mamy nadzieję, że to ułatwi codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie i pomoże lepiej słyszeć otaczający świat.

Odwiedziny w Widex ROC były częścią programu wsparcia dzieci niedosłyszących ze Wschodniej Ukrainy. Program ma na celu aktywizację młodych osób z wadami słuchu, pokazanie im, że niepełnosprawność nie oznacza wykluczenia  z życia zawodowego i społecznego.

Dziękujemy naszym gościom za bardzo inspirujące spotkanie, a pracownikom za ich zaangażowanie oraz wsparcie przy organizacji tej wizyty.

Pomocna?
Tak3Nie3

Pracodawca

 Aktualność

Zima w tym roku jest niezwykle łaskawa. Jednak nie zmienia to faktu, że warto szczególnie w tym czasie zainteresować się losami naszych czworonożnych przyjaciół.
 
Dlatego nasi koledzy i koleżanki hojnie obdarowali Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.
 
Wśród darów znalazł się komputer, artykuły biurowe, ręczniki, pościele, zabawki, karmy, legowiska czy golarka.
 
Oprócz tego przekazaliśmy również wszystkie dary z puszki :)
 
Podczas wizyty w schronisku mieliśmy okazję poznać jego podopiecznych. Możemy Wam zdradzić, że jeżeli ktoś z Was szuka przyjaciela to może tam znaleźć nie jednego, a wręcz całe stado.
 
Jeżeli macie okazje, to gorąco zachęcamy do wizyty, bo być może znajdziecie tam bratnią duszę :)

Pomocna?
Tak3Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Święta są wyjątkowym okresem w roku, dlatego chcielibyśmy również uczcić je w koleżeńskim gronie.
 
I tak 07.12.2019 wspólnie bawiliśmy się na Widex Christmas Party.
 
Nie ukrywamy, że troszeczkę odeszliśmy od tradycji i atrakcje, które przygotowaliśmy niejednemu jeszcze na długo pozostaną w pamięci!
 
Świąteczny klimat mieszał się z aurą kasyna. W przerwie od obstawiania szczęśliwych numerów mogliśmy podziwiać występy wyjątkowo uzdolnionych tancerek, które zdradziły nam m.in. tajniki kankana.
 
Gdyby tego jednak było za mało to oprócz tego dodatkowo emocje podkręcały liczne konkursy z nagrodami ;)
 
I tak wieczór minął wszystkim na wspólnej zabawie i tańcach.
 
Wiemy jedno, z takimi ludźmi to nie mogło się nie udać!
 
Dziękujemy Wam bardzo za pozytywną energię i przy okazji Wszystkim życzymy, aby Wasze Święta były takie jakie sobie wymarzyliście.
 
Wesołych Świąt!

Pomocna?
Tak3Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jak pewnie wiecie Mikołajki już za nami.
Fundacja FONIS, która wspiera osoby niedosłyszące zorganizowała dla swoich podopiecznych Spotkanie Mikołajkowe. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 08.12.2019.
Spotkanie umilił występ seniorów z Klubu Seniora „Integracja”, po którym na scenie zagościł wyczekiwany św. Mikołaj.
Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, bardzo się przy tym napracował, ponieważ dzieci było aż 80!
Firma Widex miała przyjemność wesprzeć  św. Mikołaja oraz Fundację FONIS, jako jeden z darczyńców.
 
Relację ze spotkania znajdziecie na stronie Fundacji FONIS:

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

Po raz kolejny nasi pracownicy udowodnili jak wielkie są ich serca, i jak wielka drzemie w nich chęć pomagania innym.

Przy wsparciu finansowym firmy Widex, w miniony weekend grupa ośmiu osób wykonała remont świetlicy dla dzieciaków z przedszkola oraz klas 1-3 w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno -Wychowawczym Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu.

Od początku do końca zrobili wszystko sami – zaprojektowali wnętrze nowej świetlicy, przygotowali kosztorys, kupili wszystkie potrzebne materiały i własnymi rękami wykonali remont.
Dodatkowo ogłosili w naszej firmie zbiórkę zabawek i innych rzeczy potrzebnych dzieciakom w nowej świetlicy.
 
Uroczyste otwarcie świetlicy odbyło się w poniedziałek  02.12.2019. W otwarciu uczestniczył dyrektor generalny firmy Widex Pan Marek Wójcik, Dyrekcja szkoły i oczywiście autorzy projektu.
 
Na własne oczy mogliśmy zobaczyć radość i zdziwienie dzieciaków, w momencie, gdy po raz pierwszy  zobaczyły jak wygląda ich nowa świetlica.
 
Wiemy jak wiele pracy, zaangażowania i czasu nasi pracownicy poświęcili na wykonanie tego projektu.
 
Chcielibyśmy im podziękować za ich wielkie serca.
 
Wielkie podziękowania dla:

Kamila Borysławskiego
Pauliny Jędrzejek
Marty Maziarz
Emila Franasa
Michała Lechockiego
Przemka Redy
Darka Makarewicza
Joanny Wareckiej
Marcina Ginała
 
Jesteśmy z Was bardzo dumni.

Dziękujemy!!!

Pomocna?
Tak5Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Każdy z nas może mieć taki moment w życiu gdzie będzie potrzebował pomocy innych. Dlatego jeszcze bardziej doceniamy ludzi o dobrych sercach, którzy swoją ciężką pracą pomagają tym, którzy owej wyciągniętej ręki potrzebują.
 
Bez ich zaangażowania, pokładów zrozumienia oraz ciepła wiele osób zapewne nie poradziłoby sobie w kryzysowej sytuacji.
 
Dlatego też doceniając ich codzienne poświecenie dla innych postanowiliśmy wspomóc Fundacje Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu.
 
07.11.2019 mieliśmy przyjemność przekazać na ich rzecz sprzęt komputerowy, który mamy nadzieję ułatwi ich pracę.
 
Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy pomóc zespołowi Fundacji.
 
To co robicie jest wielkie i życzymy Wam, żeby nigdy nie zabrało Wam energii i zapału do pomagania innym!

Pomocna?
Tak4Nie1
Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.