We Can Do HR Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W czerwcu działo się wiele. Ruszyliśmy znowu w trasę, nasz Rekrutowóz odwiedził kolejne miasta. Mobilne rekrutacje prowadziliśmy między innymi na Śląsku czy okolicach Szczecinem. Uczestniczyliśmy w kolejnych Targach Pracy. Natomiast nasza załoga nieustannie działa na miejscu w Polsce i w terenie. Koordynatorzy, kadry i rekruterzy mają pełne ręce roboty - pracy nigdy nie brakuje :)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Kolejne spotkania z kandydatami zakończone sukcesem. Tym razem, spotkaliśmy się z Wami w Gdyni na Targach pracy i przedsiębiorczości 2019. Na hali wystawienniczej nasi reprezentanci oferowali najnowsze oferty  - między innymi stanowiska takie jak: stolarz konstrukcyjny, glazurnik, dekarz, zbrojarz, hydraulik, cieśla czy brukarz. Oprócz wartościowej rozmowy na temat wyjazdów zagranicznych i porad udzielanych przez nasz zespół, doceniliście świeżą kawę serwowaną na miejscu przez naszych pracowników.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również nasz Rekrutowóz zaparkowany przed głównym wejściem Gdynia Arena. W mobilnym biurze od razu mogliśmy przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne ze wszystkimi chętnymi. Miło nam po raz kolejny przekonać się, że inicjatywa cieszy się dużą popularnością. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia ustawiła się  przy nim niemała kolejka :)


Foto podsumowanie z targów pracy ->>

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Zawsze aktualne informacje znajdziesz na naszych oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

 Sprawdź naszą grupę na Facebook-u! 

 aktualne oferty | komunikaty o wyjazdach Rekrutowozów | dyskusje z pracownikami


kliknij obrazek poniżej ;)


Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność


Druga połowa maja to wciąż intensywny okres pod względem realizowanych zleceń, w którym proponujemy Wam doskonałe oferty pracy w Szwecji. 
Od Sztokholmu po Göteborg, od miasta Jönköping aż po Arvidsjaur. Nowe zamówienia napływają w każdym tygodniu. W tej chwili polecamy zainteresowanie się stanowiskami: 


  • Glazurnik / kafelkarz

  • Stolarz konstrukcyjny

  • Hydraulik

  • Pracownik ogólnobudowlany


We Can Do It!

Pomocna?
Tak1Nie3
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny