Wazdan Solutions Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Cześć! 

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. 
Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników. 

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy. Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) 

Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres rekrutacja@wazdansolutions.com
 
Pozdrawiamy
 HR Team

Wazdan Solutions Sp. z o.o.