Wawel S.A.

Adres: Władysława Warneńczyka 14, 30-520 Kraków

NIP: 6760076868 KRS: 0000014525

Rozmowy kwalifikacyjne w Wawel S.A.

menadżer obszaru sprzedaży 2017-09-26 19:52 przez clo

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja tragedia Panowie rekrutujący nawet nie przeczytali mojego CV . Zadawali pytania, na które odpowiedzi mieli napisane w polu doświadczenie zawodowe. Ponadto czekałem 50 min bo Pan 'rekruter' wychodził zapalić . Doświadczenie w FMCG mam kilkunastoletnie i takiej żenady po tak znanej firmie się nie spodziewałem. Miałem wrażenie że ta rekrutacja jest już ustawiona i dawno mają już kandydata. Podejście typu ty taki malutki a my taki wielki Wawel i szybko bo nie mamy czasu. Wizerunkowo również słabo myślałem że jakiś dress code obowiązuje a tu pan rekruter jakby z cyrku przyjechał. Do tego 15 letnie laptopy na stole i cwaniackie minki. Szkoda mojego czasu ale uśmiałem się także Pozdrawiam Panów .

Pytania

czym się Pan obecnie zajmuje? co może Pan wnieść do zespołu? proszę wymienić klientów w Pana rejonie czy umiem liczyć ile to jest 30% z 90 ile to jest 5% z 5

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Przedstawiciel Handlowy 2017-09-14 09:23 przez Hania

Przebieg rekrutacji

rekrutacja w podrzędnym pokoju hotelowym , 2 facetów, można mieć wątpliwości czy wchodzić do takiego pokoju, pierwsze pytanie czy umiem liczyć, później kolejne zadanie matematyczne, i następne tak żeby udowodnić że jednak nie umiem liczyć

Pytania

co motywuje cię do pracy PH twoje mocne strony,

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Brand Manager 2017-08-05 11:59 przez Wawello

Przebieg rekrutacji

Ef jestem mocno zawiedziona procesem rekrutacji. Pomijam fakt, że telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną otrzymałam w sobotę. Na umówione spotkanie musiałam czekać pół godziny. W czasie rozmowy byłam dokładnie przepytywana, jednak nie udzielono mi podstawowych odpowiedzi na temat wymagań i oczekiwań na stanowisku, o które się ubiegałam. Nawet nie otrzymałam informacji, kiedy otrzymam informację na temat dalszej rekrutacji. Po spotkaniu całkowity brak kontaktu ze strony osoby rekrutującej, co bardzo źle świadczy o osobie prowadzącej rekrutację. Nie polecam. Nie warto poświęcać swojego czasu, by być w ten sposób traktowanym.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Specjalista ds wsparcia sprzedaży 2017-04-01 04:36 przez Ona

Przebieg rekrutacji

1. SMS z informacją kiedy spotkanie, bez telefonu kontaktowego do rekrutera i bez możliwości odpisania żeby choć potwierdzić bądź odwołać czy poprosić o inny termin. Jestem osobą pracująca nie zawsze mogę się wyrwać. 2. Rozmowa wyjątkowo nie przyjemna w klimacie mamy w (usunięte przez administratora) e tu jesteś i co do nas mówisz. Brak zaprzeczenia w sprawie mobingu.

Pytania

Pytania po polsku i angielsku. Zadania matematyczne. Prośba o opisanie cukierka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

PH 2014-04-10 09:41 przez ANNA

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w McDonaldzie, była żenująca a wręcz upokarzająca mam wieloletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy a pytania do mnie były na poziomie podstawówki; Np. Panowie podali mi smartphona z włączonym już kalkulatorem, żeby "zobaczyć czy będę umiała takie urządzenie obsłużyć". Panowie rekruterzy kazali mi coś powiedzieć o sobie żeby cytuję: sprawdzić czy potrafię się sensownie wypowiadać. Kiedy przyszła następna osoba (młodziutka bardzo ładna dziewczyna z bardzo głębokim dekoltem)rozmowa została ze mną natychmiast zakończona. Za kilka dni będą zapraszać na drugi etap rekrutacji.

Pytania

Czy umię obsługiwać komputer? Kto jest właścicielem sklepu na moim osiedlu? Dlaczego wysłałam CV zanim ukazało się ogłoszenie? (co nie jest prawdą)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)