W.KRUK S.A.

2 Dodaj opinię

O NAS

Poznaj naszą markę


W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Od 1840 roku tworzymy ponadczasową biżuterię, dzięki której każda, nawet codzienna chwila, staje się wyjątkowa i trwa na zawsze. Nasza historia jest naszą największą dumą i najważniejszym dziedzictwem. Wierzymy, że najważniejsze jest to, co niezmienne. Dlatego choć zmieniają się czasy i moda, pozostajemy wierni szlachetnym materiałom oraz niezastąpionej pracy ludzkich rąk.

Manufaktura W.KRUK, znajdująca się w Poznaniu, jest jedną z niewielu istniejących fabryk w Europie, która potrafi jeszcze wykorzystywać techniki tradycyjnego jubilerstwa. Nasi jubilerzy to doskonali fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, znajomością nowoczesnych metod produkcji biżuterii oraz wyjątkowymi umiejętnościami manualnymi. Dzięki najnowszym technologiom wytwórczym oraz precyzji pracy ludzkich rąk, w W.KRUK można znaleźć ponadczasowe i najpiękniejsze wzory biżuterii – niejednokrotnie unikatowe w skali światowej.

Na terenie całego kraju jest dziś ponad 120 salonów firmowych W.KRUK. Oferujemy w nich najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie. W.KRUK jest również ekspertem w dziedzinie zegarków. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki Rolex, a w naszym portfolio znajdują się najlepsze szwajcarskie marki zegarków.

W bogatym i ciągle rozwijającym się portfolio oferujemy też kolekcję akcesoriów: skórzanych torebek, jedwabnych chust, okularów przeciwsłonecznych oraz dodatków skórzanych sygnowanych logo W.KRUK.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
W.KRUK S.A.