W.KRUK S.A.

2 Dodaj opinię

KOLEKCJE

W.KRUK - biżuteria i zegarki


Biżuteria W.KRUK stanowi połączenie ponadczasowego piękna, tradycyjnych technik jubilerskich oraz nowoczesnego wzornictwa. Blisko 180 lat dziedzictwa to historia bezkompromisowego podejścia do precyzji, jakości pracy i wyjątkowości wzornictwa.

 

 

W.KRUK od lat oferuje srebrną i złotą biżuterię, w tym zdobioną brylantami oraz kamieniami szlachetnymi. W każdym sezonie przedstawiamy autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami światowymi, jak również projekty stworzone we współpracy z niezwykłymi kobietami. Jako jedyna marka biżuteryjna w Polsce dajemy naszym Ambasadorkom unikalną możliwość zaprojektowania osobistej linii biżuterii z wybranym przesłaniem i motywem przewodnim.

Dotychczas powstały kolekcje ambasadorskie: Freedom oraz Freedom WOLF EDITION by Martyna Wojciechowska, PRZYJAŹŃ Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej, EOS autorstwa Alicji Bachledy-Curuś, VIS, do której inspiracje stworzyła Kinga Rusin oraz VOCALISE zaprojektowana we współpracy z Anną Marią Jopek.

W.KRUK od 1840 roku towarzyszy Państwu Młodym w ich wspólnej drodze. Pierścionki zaręczynowe oraz obrączki z naszej pracowni pozostają najpiękniejszym i najtrwalszym symbolem miłości. Ikoną marki jest pierścionek Jedyny®. Charakterystyczna, elegancka oprawa zwieńczona brylantem to kwintesencja ponadczasowego stylu. W ofercie zaręczynowej W.KRUK Zakochani znajdą również pierścionki: Szczęśliwy, Królewski, Nowoczesny, Romantyczny oraz Wieczny. Każdy z nich został stworzony z myślą o innej kobiecie i w niepowtarzalny sposób oddaje charakter przyszłej Narzeczonej.

Biżuteria W.KRUK to najlepszy sposób, aby nadać chwili znaczenie i sprawić, by trwała na zawsze. Pierścionek Jedyny®, biżuteria Freedom oraz wiele innych autorskich kolekcji powstaje w Manufakturze W.KRUK w Poznaniu.

 

 

Od 2004 roku W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki ROLEX w Polsce. ROLEX to jedna z najbardziej prestiżowych i znanych marek światowych, synonim jakości i niedoścignionej szwajcarskiej precyzji. W trakcie swojej przeszło 100-letniej historii, wielokrotnie udowadniał, że jego pozycja lidera w branży zegarmistrzowskiej jest w pełni zasłużona. Firma, która jest symbolem precyzji, elegancji i potęgi, sama wybiera swoich partnerów biznesowych na całym świecie oraz wiąże się wyłącznie z rzetelnymi markami na danym rynku.

Prawie 180 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią W.KRUK wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem światowych marek zegarkowych: Hublot, Girard-Perregaux, Omega, Tudor, Tag Heuer, Longines, Tissot, Certina, Calvin Klein i wielu innych.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
W.KRUK S.A.