W.KRUK S.A.

2 Dodaj opinię

KARIERA

Dołącz do Nas


Rozpoczynając pracę w W.KRUK stajesz się częścią historii, która trwa nieprzerwanie od blisko 180 lat. Opowieści o małym zakładzie złotniczym, który – dzięki zaangażowaniu i pasji całych pokoleń – jest dziś częścią dynamicznie zarządzanej grupy kapitałowej. Łącząc tradycję z nowoczesnością tworzymy tu przyjazne środowisko pracy. Rozwijamy kompetencje naszych pracowników i niezmiennie dbamy o wysokie standardy – zarówno w relacjach wewnątrz firmy, jak i z Klientami naszych Salonów.

OBSZARY REKRUTACJI

Kraków Centrala naszej firmy znajduje się w Krakowie. Zlokalizowana jest tam większość działów naszej firmy, między innymi:

  • Dział Marketingu
  • Dział Produktu
  • Dział Logistyki
  • Dział Planowania, Alokacji i Replenishmentu
  • Dział Kontroli Jakości i Reklamacji

Poznań - w stolicy Wielkopolski znajduje się nasza Manufaktura  czyli Dział Produkcji. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców jak i osoby, które marzą o nauce tego zawodu.

Salony jubilerskie

  • Posiadamy ponad 120 Salonów firmowych na terenie całego kraju

W.KRUK to marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonuje Cię biżuteria i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu!

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na https://wkruk.pl/career

Jeśli nie znalazłaś/łeś interesującej Cię oferty, wyślij nam wiadomość na adres: kariera@wkruk.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
W.KRUK S.A.