Up Recruitment Sp. z o.o.
3 23 6 1
Xmd

Przyjechalam do biura w piatek. Mieliśmy zacząć pracę os soboty- nie zaczęliśmy. Mieliśmy iść do pracy w poniedziałek- okazalo się, że nie ma dla nas pracy. Firma oglasza się w internecie, że jest praca od zaraz. Jak się przyjeżdża zarobić to zaczyna się dopiero pracę po 4 dniach. Rozumiem, że w niedzielę się nie pracuje. Niestety firma daje informację, aby przyjechać w piatek a pozniej okazuje się, że nie ma dla nas pracy... traci się czas gdzie w tym samym czasie można byłoby zarobić pieniądze... (usunięte przez administratora) Miala być praca, nie ma. Być może wcale jej nie będzie- nie polecam.

Zapytanie

Witam . Takie krótkie pytanie , mianowicie przez jakie biuro pracuje się na miejscu czyli w NL ? Pozdrawiam

Teresa

@Margolcia 120, a kiedy planujesz wyjechać do pracy z Up Recruitment? Wydaje mi się, że skoro pytasz o takie konkretne rzeczy, to kontaktowałaś się już z firmą i będziesz podejmować pracę za jej pośrednictwem. Mogłabyś napisać na forum, jak wygląda cały proces?

Up Recruitment Sp. z o.o.
pracodawca

UWAGA NA OSZUSTA Z UKRAINY

 

Od pewnego czasu obywatel Ukrainy nie jaki Nikolaj podszywa się pod przedstawiciela naszego biura w Ukrainie.

Żąda on 100 e za załatwienie pracy, podając obywatelom Ukrainy nasz numer biura. Zainteresowane osoby dzwonią do nas twierdząc ze organizujemy prace dla obywateli Ukrainy,co nie jest prawdą.

Szanowni Państwo, sprawdzajcie, prosimy, wiarygodność zanim komukolwiek zapłacicie.

Oszust kontaktuje się przez aplikacje Viber. Jeśli zaproponuje on komukolwiek ofertę, proszę, niezwłocznie skierować sprawę na POLICJĘ W SWOIM KRAJU !!!