Jak się pracuje w Tricomed S.A. Łódź? Zadaj pytanie

Poniżej możesz napisać pytania o to jak się pracuje w Tricomed S.A. Łódź, jak wygląda praca, jak kształtują się zarobki. Dowiedz się czy praca w Tricomed S.A. jest dla Ciebie! 

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze pytania nt. pracy w Tricomed S.A. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w Tricomed S.A.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Zdecydowanie nie, wyzysk na każdym kroku, przykręcanie śruby do oporu, aby sprawdzić na ile pozwolisz im się wyzyskać. Szczególnie tyczy się to szefa, który mam wrażenie, że się na niczym nie zna...tylko chodzi i zawraca wszystkim głowy swoimi kolejnymi dziwnymi pomysłami.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Hej, czy w firmie Tricomed S.A. płacą za nadgodziny?

. Nowy wpis
@Pytanie

Nie. Trzeba je odbierać. W firmie prowadzone jest rozliczenie kwartalne. Występuje problem z odebraniem godzin, kiedy praca obejmuje część weekendu (konferencja/warsztaty).

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tricomed S.A.?

....
@Pytanie

Atmosfera między pracownikami jest zwykle świetna, oczywiście z pewnymi wyjątkami, natomiast osoba zarządzająca firmą to bezstresowo wychowane dziecko bez realnych kwalifikacji i kultury osobistej, człowiek, który pastwi się psychicznie nad innymi i praktykuje pełzający mobbing. Pewnie dlatego nikt nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata, a bywa, że i te 2 lata są nieosiągalne. Ważne jeszcze, żeby mu się nigdy nie sprzeciwiać, konsekwencje mogą być różne.... L4 też surowo niewskazane

Leszek
@....

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zarzut mobbingu w stronę pracodawcy to poważne oskarżenie. Użyłeś tego sformułowania, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jesteś w stanie podać konkretne przykłady, które Twój wpis potwierdzą?

Karma wraca
@Leszek

Coraz więcej osób ma takie dowody, więc to kwestia czasu kiedy karma do niego wróci :)

Stary pracownik
@Leszek

Ja już tam jakiś czas nie pracuję ale proszę bardzo: - wprowadzanie atmosfery leku poprzez niejednoznaczne sformułowania typu podczas porannych rozmów"motywujących". Wyglądało to tak, że W jak przychodził do pracy i podpiął swój masażer brzucha do prądu to wydzwaniał na biurkowe telefony i wzywał do siebie. Dziewczyny często wracały z takich rozmów z płaczem. Podczas tych rozmów pytał np. o intymne szczegóły życia, proponował wspólne wyjazdy za granicę itd. Jedna z dziewczyn miała nawet rozmowę wychowawczą jak jego konkubinie powiedziała, że W wygląda na zmęczonego.

Zostaw merytoryczną opinię o Tricomed S.A. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Tricomed S.A.
1.4/5 Na podstawie 52 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Tricomed S.A.