Profil

Zbrojarz Goczałków

Witam zakład w Goczałkowice teraz do końca roku zapierdziela bo w plecy że sztukami cały rok szukali pracowników do pracy bo chcieli 3 zmianami robić dopiero od niedawna jak Ukraińców zatrudnili pracujemy 3 zmianami i rozjazdy też ruszyły wszystkie soboty i teraz nawet w niedzielę zmianą nocną zaczynają podwyżki dali paru osobom na początku roku roku max 1.20 zł do stawki większość dostała 50 groszy.A wy w Suwałkach powinniście cisnąć te związki zawodowe żeby zwrócili premię za soboty bo do planu sztuki liczą a premię za wszystkie nadgodziny brak.

S.M.

Wszystkich pokrzywdzonych zapraszam do siebie. Może lepiej wyjaśnić sprawy między sobą a nie żalić się w internecie. Z miłą chęcią porozmawiam i spróbuję pomóc każdej niezadowolonej osobie. Szanuje ludzi odważnych, którzy mówią co myślą prosto w oczy. Pozdrawiam S.M.

Hanna

@Pracownik na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się awansować w firmie lub dostać podwyżkę? @Nikodem czy pracujesz w firmie Track Tec S.A. bądź pracowałeś? Pozostawiając takie informacje pomagacie tym co szukają zatrudnienia w tej firmie.