TMF Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nasz zespół w Warszawie ma możliwość nauki i doskonalenia swoich umiejętności w zakresie Business English z pomocą wyjątkowego lektora, który prowadzi dla nas kursy na różnych poziomach i z wykorzystaniem języka branżowego (kadry, płace, księgowość). Te bezpłatne lekcje, odbywające się w godzinach pracy i na terenie biura, są częścią podstawowych korzyści, które oferujemy wszystkim pracownikom w celu wsparcia ich rozwoju.

Zapraszamy do korzystania z bloga naszego lektora: 
 

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

TMF Poland z dumą uczestniczy w nadchodzącym Biegu Firmowym w Warszawie, który odbędzie się już 8 czerwca. Biegnąc dla celów charytatywnych, nasz zespół weźmie udział w rozgrywce sztafetowej na 25 km  - trzymamy kciuki i zapraszamy do wsparcia naszej drużyny! 

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

24 maja nasz zespół organizował wydarzenie „Client Day”, które było dla nas doskonałą okazją do dzielenia się doświadczeniami oraz skupienia uwagi na budowaniu trwałych relacji z klientami w każdej z naszych ról. Roślinki na biurze przypominają nam hasła z tego wydarzenia.

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

Świętując Międzynarodowy Dzień Rodziny #2h4family, TMF z przyjemnością uczestniczy w globalnej Akcji „2 Godziny dla Rodziny”, w którym nasz zespół może opuścić pracę 2 godziny wcześniej i spędzić czas z rodziną. 

Życzymy wielu dobrych międzypokoleniowych rozmów, radości z okrywania na nowo swoich bliskich w rodzinach oraz bliższego poznawania osób, z którymi macie okazję pracować na co dzień!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Wyjątkowy dzień, wyjątkowi ludzie. Spójrzcie jak wygląda świętowanie w naszych biurach na całym świecie.

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Idealny dzień na konferencje Women at TMF oraz inspirujące przykłady kobiet sukcesu. 
Bierzemy z Was przykład i dziękujemy że jesteście!

Pomocna?
Tak5Nie

Pracodawca

 Aktualność

Tłusty Czwartek to dla nas pyszne świętowanie. To był chyba najsłodszy dzień w ciągu roku.

Pomocna?
Tak10Nie

Pracodawca

 Aktualność

TMF jest organizacją międzynarodową, która wysoko ceni swoją wielokulturową kadrę pracowniczą. Jesteśmy dumni ze środowiska pracy, które oferujemy, a główną wartością TMF jest szacunek do wszystkich ludzi. Zdecydowanie przeciwstawiamy się dyskryminacji wobec naszych współpracowników. W związku z tym, że w ostatnim czasie odnotowaliśmy stwierdzenia niezgodne z naszą polityką informujemy, że wszelkie wpisy o charakterze ksenofobicznym będą usuwane przez naszych Administratorów.

Pomocna?
Tak4Nie1

Pracodawca

 Aktualność

W naszych biurach zagościły lodówki #FitBox aby zachęcić zespół do zdrowszego odżywiania.
Wierzymy że zdrowy zespół tworzy zadowolony zespół!  

A healthy team makes a happy team.

Pomocna?
Tak6Nie

Pracodawca

 Aktualność

To już nasza TMFowa tradycja, aby co roku spotkać się z pracownikami i ich rodzinami w okresie świątecznym. W tym roku wybraliśmy się do sali zabaw aby wspólnie cieszyć się dobrym jedzeniem i naszymi pociechami. Spójrzcie czym zaskoczył nas Mikołaj!

Pomocna?
Tak6Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

TMF Poland Sp. z o.o.