TLC Rental Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

TLC Rental – wynajem oraz dystrybucja ogrodzeń budowlanych, systemów zabezpieczeń krawędzi EPS, oraz schodów mobilnych i kontenerowych.

  • Skandynawska tradycja i doświadczenie
  • Kompleksowa obsługa: Wynajem – Sprzedaż – Serwis
  • Wprowadzamy nowoczesne technologie i standardy do zastosowania w branży budowlanej w zakresie bezpieczeństwa
  • 9 oddziałów w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń

Swoją ofertę kierujemy do firm z branży budowlanej, ale nie tylko, ponieważ nasze produkty z powodzeniem wykorzystywane były np. podczas wydarzeń sportowych i kulturalnych. 

Do najpopularniejszych, nie tylko ze względu na przepisy budowlane produktów, należą ogrodzenia tymczasowe budowlane dostępne w wersjach pełnych (wypełnionych blachą trapezową) i ażurowych (panele ogrodzeniowe siatkowe).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta zarówno w ofercie wynajmu jak i sprzedaży, niezależnie od wielkości planowanej/ prowadzonej inwestycji. Wynajem systemów prowadzony jest na dowolny okres czasu, jednak nie mniejszy niż 1 miesiąc.

 

 

Jesteśmy częścią Grupy TLC, która w swoich strukturach posiada takie spółki jak:

  •  TLC Sp. z o.o.–producent schodów, drabin i podestów stalowych dla przemysłu i budownictwa, oraz mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych, z własnym, zautomatyzowanym zakładem produkcyjnym, zlokalizowanym w Gorlicach.
  •  Nordweld Tank Building System – producent innowacyjnego systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych, który pozwala na znaczne przyspieszenie procesu i redukcję ponoszonych kosztów.

 

Zobacz więcej →

 
TLC Rental Sp. z o.o.