TK MAXX

Adres: Marszałkowska 104/122, 00-017 Wrocław

NIP: 7010180875 KRS: 0000329221

Rozmowy kwalifikacyjne w TK MAXX

Magazynier 2017-03-16 17:50 przez Kasia

Przebieg rekrutacji

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

pracownik magazynowy 2015-11-17 19:59 przez Gośka

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja przez agencje polega na przybyciu do siedziby agencji, w moim przypadku bylam tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna, krotka prezentacja o zajebistosci firmy, potem test pisemny (proste zadania matematyczne, szukanie rownic, przepisywanie ciagu liczb/cyfr) kalkulator dostepny, dziewczyna z agencji zostawila Nas same wiec w sumie w razie czego mozna sobie pomagac, potem wrzucanie koralikow do pudelek (trzeba uwazac na pulapki typu zmieniona kolejnosc numerowania, czy pominiecie jednego pudelka na liscie z instrucja- srodkowe nie ma wytycznych wiec jesli sie odruchowo wrzuca do kazdego z koleji to od polowy cala segregacja jest zla. Ogolnie to jak sie ktos nie zamota to zadania bardzo proste i nie trzeba byc orlem zeby je przejsc

Pytania

Pytania na poczatku raczej takie jak wszedzie o doswiadczenie itp ale to tylko formalność prawdziwe pojawiaja sie pozniej typy czy bedziesz pracowac nadgodzinami, weekendami i w ogole jak maly robocik

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

pracownik magazynowy 2015-11-13 09:04 przez zawiedziona

Przebieg rekrutacji

Pierwsze zadanie to test matematyczno-logiczny,czas wykonania 15 minut,nie trzeba wykonać bezbłędnie.Drugi to test sprawnościowy-sortowanie koralików do odpowiednich czerwonych kuwetek,czas wykonania to 3,5 minuty,nie można zrobić żadnego błędu.Jeśli przejdziesz obydwa testy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną,przychodzi manager z danego działu i zadaje różne,czasem dziwne pytania.Do tygodnia kontaktują się z Tobą( w moim wypadku upłynął równy tydzień) i zapraszają na prezentację firmy a później na szkolenia.

Pytania

Co motywuje Panią do przychodzenia do pracy poza chęcią zarobienia pieniędzy?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracownik liniowy 2015-09-15 00:17 przez aicwe

Przebieg rekrutacji

Najpierw krótkie przedstawienie firmy. Łącznie ze mną były 4 osoby. Potem test matematyczno-logiczny (jak dla mnie poziomem z podstawówki). Następnie zadanie manualne (segregacja koralików z rozmiarem do odpowiednich pudełek wg. tabelki - też nic trudnego). Następnie rozmowa. Moim zdaniem poszła całkiem nieźle. Potem przez ponad 1,5 tygodnia cisza. Po interwencji mailowej kontakt telefoniczny z informacją, że decyzja negatywna. Na pytanie co było powodem usłyszałam, że nie udzielają takich informacji i tyle.

Pytania

Dlaczego chce zrezygnować z obecnego stanowiska. Dlaczego TJX. Czy jestem gotowa na pracę w trudnych warunkach (latem gorąco, zimą zimno - bo hala duża itp). Czy nie będzie problemów z dojazdem. Jakie jest moje doświadczenie na podobnym stanowisku. Czy byłam oceniana grupowo czy indywidualnie. Jak sobie radziłam z wyrabianiem norm.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Młodszy pracownik magazynowy 2015-08-03 18:40 przez Krzychu

Przebieg rekrutacji

Na pierwszy etap rozmowy zapraszanych jest kilka osób w moim przypadku były to 4 osoby. Następuje krótka prezentacja i ogólne omówienie czym zajmuje się firma. Po prezentacji i ewentualnych pytaniach przechodzimy do rozwiązywania testu. Na podobnym stanowisku w innej firmie miałem podobny, więc to nie ich wymysł. Test jest na czas polega on między innymi na rozwiązaniu prostych działań matematycznych. Do dyspozycji mamy kalkulator więc nie jest to trudne. Najtrudniejsze to chyba "5% z 120", czy "masz 10 kartonów koszulek po 30 szt. koszulek w każdym. Ile masz łącznie koszulek". Dalej kilka zadań na porównywanie ciągów liczb i cyfer np. Czy to "568DBA741" jest takie samo jak to "567DBA741" zaznaczamy "nie" i jedziemy dalej. Żadna filozofia. I jeszcze pamiętam porównywanie jakby naklejek cenowych, gdzie różniła się na przykład jakaś liczba w górnym prawym rogu, albo cena o 10€. Gdy skończymy, Pani zapisuje nam czas i przechodzimy do testu zręcznościowego. Mamy przed sobą 9 kubełków, ponumerowanych kolejno 101,102,103 itd. i kubełek koralików służących do zawieszania na wieszakach, z nadrukowanym na nich rozmiarem. Dostajemy listę ile i jakich koralików mamy wrzucić do jakiego kubełka. I do tego kubełki są w kolejności czyli najpierw będziemy mieli wrzucić np. 3 koraliki z 98, 2 z 102 i 1 z 114 do kubełka nr 101 - następnie 1 x 128, 2 x 134 do 102 i tak dalej. Oczywiście to też jest na czas. Koraliki z tym samym rozmiarem są oczywiście tego samego koloru. Kubełki są ustawione w 3 kolumny i nieco mało jest miejsca na wrzucenie, trzeba sobie to jakoś ogarnąć. Czy wrzucać po kolei czy starać się wsypać z dłoni. I to właściwie tyle. Gdy się skończy, ładna Pani zapisze nam czas i wyprosi z pomieszczenia aby sprawdzić testy. Po sprawdzeniu kolejno woła do tegoż pokoju i przedstawia wyniki. Ja się walnąłem z dwoma koralikami i po prostu drugi raz wrzucałem.

Pytania

Gdy się wszystko zda jest się umawianym na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej do siedziby TJX. Tam warto przedstawić jakieś świadectwa pracy na podobnym stanowisku. Wiadomo, opowiedzieć co się robiło, dlaczego się już nie robi, czy było fajnie czy nie itp. Co cię motywuje do pracy, dlaczego akurat TJX, skąd się dowiedziałeś o TJX, gdzie się widzisz za 5 lat, czy pracowałeś z normą, czy udawało ci się ją wypracować. Czy jesteś gotowy do pracy w soboty i/lub pracowania w nadgodzinach.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
TK MAXX