Tincors Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Etapy rekrutacji

 

Etapy

rekrutacji

Zapoznaj się z naszą ścieżką rekrutacji oraz poznaj szczegółowe informacje na temat każdego z etapów!

Wysłanie aplikacji online

Otrzymanie Twojego CV lub wypełnienie formularza online na jedno z zamieszczonych przez nas ogłoszeń jest dla naszego zespołu informacją, że jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem. To właśnie przesłanie CV może rozpocząć Twoją przygodę w naszej firmie.

Przegląd/selekcja CV

Na tym etapie sprawdzamy każde przesłane do nas CV - skupiając swoją uwagę szczególnie na doświadczeniu oraz umiejętnościach naszego potencjalnego kandydata. Staramy się porównać Twoje kwalifikacje z zakresem zadań i obowiązków, które będziesz wykonywał bezpośrednio w ramach konkretnych projektów.

Kontakt z kandydatem

Zazwyczaj decydujemy się na telefoniczny kontakt z potencjalnymi pracownikami, podczas krótkiej rozmowy opowiadamy o pracy w naszej firmie w kilku zdaniach, przedstawiamy jak może wyglądać nasza współpraca, a także chętnie odpowiadamy na Twoje pytania.

 

Spotkanie rekrutacyjne

Jeśli po rozmowie z pracownikiem HR jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, zaprosimy Cię na spotkanie do biura, gdzie omówimy bardziej szczegółowo warunki Twojego zatrudnienia. Możemy również zaproponować rozmowę online, która z pewnością będzie bardziej dogodną formą dla części kandydatów. Podczas spotkania przedstawimy wymagania względem naszych pracowników, ale też uważnie wysłuchamy Twoich uwag czy oczekiwań wobec nas jako firmy.

Podpisanie umowy i zatrudnienie

Finalny etap procesu rekrutacji, w którym każdy pracownik naszej firmy niezależnie od długości wykonywanego projektu musi podpisać umowę. Złożenie podpisu jest równoznaczne z akceptacją warunków danej umowy, jednak przede wszystkim stanowi początek naszej współpracy.

 
Tincors Sp. z o.o.