Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Łozienica

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 122 ocen.

Profil

eks laminiarz

Dziś jechałem autobusem przez Goleniów do Szczecin na. W Goleniowie wsiadło dwóch Ukraińców.jeden w średnim wieku drugi koło 25. Mieli broszurkę tts. Głośno prawili. Zagadalem. Okazało się że dostali robotę w tts przez agencję. Prawili że 18 Zeta dostaną. Mówili dalej ze jakiś autobus że Szczecina ma wozić jaśków do tts. Powiedźcie czy tak jest zeczywiscie że 18 Zeta dają i jest darmo transport że Szczecina?????

Pento

Co ty gadasz w tym roku będzie impreza grudniowa na odnowionej stołówce, będzie ciasto i tańce. Szkoda tylko, że tak mało czasu (impreza będzie w regulaminowej przerwie), ale może prezes dorzuci z 15 minut. Zamiast premii świątecznej masz przecież paczki o wartości sutej premii. Sam trunek to przecież Zafiro Anejo na specjalne okazje.

Audi

Podrzucam fajny artykuł, ale to jeszcze musi ktoś mądry podnieść. www.pulshr.pl/rynek-zdrowia/zwolnienia-lekarskie-l4-stres-czesta-przyczyna-absencji-w-pracy,41255.html   Moim zdaniem to jeden z głównych powodów rotacji i braku ludzi chętnych do pracy. Do tego strasznie ciasno na hali, o wypadek nie trudno. Logistyka jeździ formami nad głowami laminiarzy, a oni przecież nie zejdą, bo mają regitech (wyciskarke). Na pokładach nie idzie przejść, kadluby to niedługo do BHP'OWCA wjada, albo dalej. Jeszcze taka Sugestia z innej strony- firma  stara się bardzo dużo robić, aby poprawić swój wizerunek i dobrze idzie to ku dobremu,ale najpierw to się trzeba cofnąć w czasie niedalekim i zobaczyć dlaczego się ten wizerunek zepsuł. Od kiedy nie ma imprezy grudniowej, premii na święta i jeszcze nagroda za pracę w postaci wiadomo czego w okresie urlopowym.  Proszę sobie odpowiedzieć co, lub kto za tym stoi.