TABEL GRUPPE

Laatzen

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 57 ocen.

Profil

O firmie

  Maja

  @Jola a czy wyjeżdżając z firmą TABEL GRUPPE wiedziałaś ile osób za ten koszt mieszkania będzie z Tobą mieszkać? Rozmawiałeś o tym przed wyjazdem? Pytałaś o szczegóły zatrudnienia jak i zamieszkania? Takie kwestie zawsze warto dokładnie przedyskutować i poprosić o pokazanie zdjęć, by potem móc zweryfikować czy faktycznie jest tak jak się umawiało z firmą.

  Jola

  Nie polecam! Firma to sami (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Potrafili nawet okradać z pieniędzy, które rzekomo odciagane z etaty były na ubezpieczenie a w rzeczywistości co do czego to w ubezpieczalni Panie robiły wielkie oczy, bo nikt nigdy nawet nas tam nie zgłosił!!! Pobieranie koszmarnie wysokich opłat za mieszkanie, napychanie ludzi ile się da i (usunięte przez administratora) do, którego tych ludzi się upycha to jakaś KATASTROFA!! Aha i wiecznie mówienie" ja nie wiem proszę zadzwonić do...", "niestety, ale to nie ja się zajmuje ta sprawa..", "witam, przykro mi ale właśnie wróciłam z urlopu/ zwolnienia lekarskiego" i serio wymieniać mogłabym jeszcze długo, a pracowałam tam tylko miesiąc.. zmarnowany miesiąc mojego życia, na większych oszustów już trafić nie można. Nie pozdrawiam całej firmy TABEL

  Maja

  @Niezadowolony czyli Twoim zdaniem głównym problemem w TABEL GRUPPE jest to, że pojawiają się niezgodności w wysokości wypłaty. Czy wiesz czemu takie niezgodności się pojawiają? Mają one związek z złym rozliczeniem? Podpisujecie się na jakiejś liście obecności, gdzie jest ewidencja waszych godzin pracy? Jak jest obliczana Wasza wypłata?