Sunreef Venture S.A.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 170 ocen.

Sunreef Venture S.A.
3170

Profil

Administrator

Opinie pracowników dotyczące pracy w Sunreef Venture S.A. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Lidia

Wchodząc pod wskazany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/oferta/stolarz-z-umiejetnoscia-obrobki-forniru,40mQp9foEXkJnuzXmbKg8N,gdansk znajdziecie ofertę pracy na stanowisko stolarza z umiejętnością obróbki forniru. Pracodawca poszukuje tylko doświadczonych pracowników. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat takiego typu stanowiskach w Sunreef Venture S.A. Jak zorganizowana jest praca na nich?

Nikt

Za wiele jako magazynier- kierowca to sobie autem tam nie pośmigasz. Więc raczej nastaw się na pracę jako magazynier z małym dodatkiem za kółkiem. Dla kogoś kto lubi jazdę ciężarowym autem i nie lubi pracy w magazynie odradzam, bo może się nudzić. Sam wiele lat spędziłem za kołkiem i ta praca w samym magazynie mnie nużyła i dla mnie osobiście była monotonna. Oczywiście to moje skromne zdanie. Pracując na siłę robiąc coś co cie nie pociąga meczysz sie ty i pracodawca więc po co w to brnąć?