Sunreef Venture S.A.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 168 ocen.

Profil

Lidia

Wchodząc pod wskazany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/oferta/stolarz-z-umiejetnoscia-obrobki-forniru,40mQp9foEXkJnuzXmbKg8N,gdansk znajdziecie ofertę pracy na stanowisko stolarza z umiejętnością obróbki forniru. Pracodawca poszukuje tylko doświadczonych pracowników. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat takiego typu stanowiskach w Sunreef Venture S.A. Jak zorganizowana jest praca na nich?

Nikt

Za wiele jako magazynier- kierowca to sobie autem tam nie pośmigasz. Więc raczej nastaw się na pracę jako magazynier z małym dodatkiem za kółkiem. Dla kogoś kto lubi jazdę ciężarowym autem i nie lubi pracy w magazynie odradzam, bo może się nudzić. Sam wiele lat spędziłem za kołkiem i ta praca w samym magazynie mnie nużyła i dla mnie osobiście była monotonna. Oczywiście to moje skromne zdanie. Pracując na siłę robiąc coś co cie nie pociąga meczysz sie ty i pracodawca więc po co w to brnąć?

Lidia

@Slawek, wskazałeś na atmosferę jako czynnik, który w pełni Cię nie satysfakcjonuje. Nie mamy wpływu na to, z kim przychodzi nam współpracować. Ogólnie masz pozytywną opinię o swojej pracy w Sunreef Venture S.A. Możesz swój wpis rozwinąć i w kilku słowach opisać, za co najbardziej cenisz Sunreef Venture S.A. jako pracodawcę?