Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas
 

Jesteśmy ponad 100 osobowym zespołem zgranych i doświadczonych osób współtworzących rodzinę Pasiastych Żyraf ‘Striped Giraffe’ w obszarach IT, sprzedaży, marketingu HR i administracji. Wykonujemy naszą pracę zarówno on-site z biur zlokalizowanych w centrach miast Katowic, Monachium, Warszawy i Cluj oraz zdalnie pracując z różnych stron Europy i Świata. 

Nasze drugie imię to „dostawca rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw”, które wyraźnie koncentruje się na słowie i działaniu, którego wynikiem jest rozwiązanie. Dotyczy to zarówno naszych klientów, pracowników jak i partnerów.


Cechują nas: 

Pasja 

Nasze serce bije dla cyfrowych projektów, które tworzą prawdziwą wartość dodaną sprawiając, że nasi klienci odnoszą sukcesy w dłuższej perspektywie i są optymalnie przygotowani na pojawiające się wyzwania.

 

Ciekawość

Postrzegamy siebie jako dostawcę rozwiązań dla wszystkich wyzwań cyfrowych w dziedzinie e-commerce i zarządzania danymi.
W tym celu z ciekawością i pełnym zaangażowaniem skupiamy się na potrzebach naszych klientów i ich konkretnych celach. Zakres naszych usług obejmuje doradztwo strategiczne, zarządzanie projektami, rozwój oraz UI/UX.

Praca Zespołowa

Praca i zaangażowanie każdego z nas zorientowane są na wyniki i pragnieniu wniesienia „tego czegoś” do cyfrowych projektów naszych klientów.  Działamy jako zespół i dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.  Oprócz ugruntowanych systemów partnerskich stale oceniamy nowe technologie. Gdybyś chciał/a zostań częścią naszej wyjątkowej rodziny Pasiastych Żyraf zapraszamy do kontaktu: kariera@striped-giraffe.com

Jakość i oddanie

Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami, które są wynikiem naszego zaangażowania i bezpośredniej współpracy oraz tworzenia rozwiązań idealnie dopasowanych do procesów danej firmy. Nasi klienci to doceniają i nie szczędzą nam rekomendacji. .


Poznać nas można na stronie www.striped-giraffe.com
lub bezpośrednio biuro@striped-giraffe.com

Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.