Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

   O nas

Status Nieruchomości Mieszkaniowe nieprzerwanie od 1998r. zajmuje się zarządzaniem osiedlami i budynkami należącymi do Wspólnot Mieszkaniowych. Działamy głównie w Warszawie, jednak obsługujemy też Klientów z całej Polski. Od lat cieszymy się opinią najlepszej firmy zarządzającej w kraju. Stawiamy bowiem na jakość naszych usług, a nie na ilość obsługiwanych Wspólnot Mieszkaniowych. Podczas gdy niezadowoleni Klienci opuszczają konkurencyjne firmy, my rzetelnie i wytrwale budujemy swój wizerunek lidera w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług.

Nasz zespół to życzliwi mieszkańcom profesjonaliści o wysokich, nieustannie podnoszonych kwalifikacjach. Są to jednocześnie osoby młode i dynamiczne, proponujące nowatorskie rozwiązania sytuacji problemowych, a także wykorzystujące doświadczenie zdobyte w trakcie wykonywania podobnych zadań w ramach firmy. Uczestnictwo w branżowych szkoleniach i bieżący monitoring zmian w ustawodawstwie dotyczącym nieruchomości jest gwarancją wysokiego poziomu fachowej wiedzy wśród pracowników. Praca w małych grupach i właściwy nadzór zwierzchników zapewnia rzetelność i terminowość wykonywanych prac. Jesteśmy ambitnym zespołem, który nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ale sam proponuje nowatorskie rozwiązania tak, by nadać nową jakość usłudze zarządzania nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe, poszukujące wysokiego poziomu usług, zmęczone współpracą z nieprofesjonalnymi administratorami. Oferujemy wszelką pomoc organizacyjną i prawną – od uregulowania stanu prawnego nieruchomości, aż po wprowadzenie procedur umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie wspólnoty.

Pokażemy Wam, że Wasz zarządca może być partnerem w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

 

Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.