Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

 

STAFFING PRO

Skuteczny Partner HR

Firma Staffing PRO powstała w 2018 roku w Holandii, a obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji w regionie. Posiadamy rekruterów w Polsce, Niemczech, Holandii oraz Belgii.

25 k 
REKRUTACJI

Na przestrzeni ostatnich 3 lat przeprowadziliśmy ponad 25 tyś. rekrutacji 

12 
PARTNERÓW

Współpracujemy z firmami na terenie całej Unii Europejskiej 

 

DLACZEGO STAFFING?

MNIEJSZE KOSZTY REKRUTACJI

Rekrutacja to proces czasochłonny i powodujący znaczne koszty dla firmy. W celu optymalizacji kosztów firmom korzystniej jest oddelegować ten proces zewnętrznej firmie. Oprócz tego, jesteśmy odpowiedzialni za redukcję ryzyka poniesienia dodatkowych kosztów związanych z rotacją pracowników. Staffing PRO na bieżąco dostosowuje ilość i strukturę zatrudnienia do potrzeb pracownika, dzięki czemu obniża koszty zatrudnienia.

 

W CZYM SIĘ RÓŻNIMY OD POZOSTAŁYCH?

Jakości i szybkości rekrutacji

Agencje pracy, które sprawnie działają na rynku, dbają o ciągle rozbudowywanie bazy Kandydatów. My robimy to w interaktywny sposób, korzystając z nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy szybko odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. W ten sposób znajdują pracownika idealnie dopasowanego do potrzeb rekrutacji. Między innymi dlatego jesteśmy w stanie szybko i efektywnie dostarczyć do dyspozycji dla Państwa odpowiednich pracowników.

 

www.staffing-pro.eu

 
Staffing Pro Sp. z o.o.