Sponcel Sp. z o.o.

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera

Kariera.

Zapewniamy Naszym Pracownikom stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy, ponieważ to właśnie zdrowie i bezpieczeństwo Naszych Pracowników jest dla nas sprawą priorytetową. Cały czas się rozwijamy, a razem z nami rozwijają się również obszary, mające służyć poprawie komfortu nie tylko pracy ale i życia prywatnego zatrudnionych u nas Osób. Oferujemy naszym pracownikom i ich rodzinom szereg benefitów począwszy od Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Kart medycznych i sportowych po lekcje angielskiego w czasie godzin pracy.
Cenimy zaangażowanie naszych pracowników w zamian oferując atrakcyjne wynagrodzenie chcąc jednocześnie zapewnić im komfortowe miejsce pracy z którym będą się identyfikować.

KULTURA ORGANIZACJI

Szukamy indywidualnych talentów w każdym pracowniku, widząc szukamy też miejsc w organizacji, gdzie taki talent możemy wykorzystać najpełniej.

WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM. RYWALIZOWAĆ MOŻEMY Z KONKURENCJĄ.

PDCA

„Nie po to Kopernik ruszył Ziemię, byśmy teraz stali w miejscu”.

Poprzez wdrażanie projektów opartych o cykl PDCA, każdy z pracowników, może zaproponować nową metodę, usprawnienie  czy pokazać możliwość oszczędności. Wszystko po to, aby rozwijać pracowników i miejsce naszej pracy.
 

Zobacz nasze oferty pracy →

 


www.sponcel.com.pl

Sponcel Sp. z o.o.