smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Erftstadt

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 107 ocen.

Profil

lolo

Potwierdzam negatywne opinie o tej firmie (usunięte przez administratora)brak kompetencji chamstwo i brak szacunku do pracownika

Julita

@Zdenerwowany tylko to forum ma być anonimowe, żeby nikt nie bał się wyrazić swojej opinii. A każdy z nas powinien z dystansem podchodzić do tych opinii i nie tylko nimi kierować się przy wyborze pracodawcy. Zawsze nasze osobiste doświadczenie jest dla nas najbardziej wiarygodne. Forum Gowork.pl ma nas wspomóc, a nie za nas podejmować decyzje.

Zdenerwowany

Boże co za śmieci i to nie tylko tutaj. Przecież to nie ma sensu. Wystarczy przeczytać faq i co?Każdy tu może pisać, przeciż to idiotyzm. Jeśli opinia ma być o danym pracodawcy to pracownik aktualny albo były powinien się zarajestrować i udokumentować że jest albo był pracownikiem tej właśnie firmy. Dopiero wtedy opinia jest wiarogodna. jak to gowork ma zorganizować nie jest moim problemem ale jak coś takiego wymyśleli to powinni zadbać o ręce, nogi i głowę. A tak to np jak jest mi nudno i postanowię zrobić kawał i wpiszę na dziko do paru firm że oszukują i zniważają albo że darują złote góry. A później będę się śmiał z rozpaczliwych prób wytłumaczania się tych firm. Przcież to chore!!! Pierdoły!!! Masakra!!! Jestem ciekaw ilu już czytało te opinie na goworku i się nimi pokierowało. Tandeta i tyle i to w wykonaniu wielkiego goworka. Więcej słów nie mam i żal mi tych wszystkich którzy biorą te wpiski tutaj na poważnie.

smartjobs personaldienstleistungen GmbH
pracodawca

DOBRZEPŁATNA i DŁUTERMINOWA praca dla dwóch doświadczonych HYDRAULIKÓWw okolicach Berlina. 

*niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pakietem socjalnym i dietą. 

Zapraszamy do aplikowania na adres: praca@smartjobs.de