Skelia Poland Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię
Łukasz
Były pracownik

W Skelii przepracowałem rok, odszedłem z pewnym żalem z powodu poszukiwania nowych wyzwań. Warunki, biuro oraz benefity na poziomie solidnej korporacji, ale wielkim plusem jest to, że w Polsce jest to stosunkowo niewielka firma i wszystko da się załatwić osobiście w bardzo sympatycznej atmosferze. Ogólnie panuje kultura życzliwości i elastyczności. Poza tym zespoły świetnie są dobrane pod wzgędem charakterologicznym. Ja osobiście pracowałem w zespole z ludźmi raczej młodymi, ale bardzo ambitnymi, chętnie uczącymi się od siebie nawzajem. Skelia dość często organizuje różne eventy integracyjne, by można było lepiej poznać osoby z innych projektów. Często są to zwykłe okolicznościowe małe imprezki z piwem i pizzą, by na luzie pogadać i się pośmiać. Ogólnie, raczej unikają sztucznego nadęcia, więc każdy może być po prostu sobą. Co do samej pracy i projektów, jest to outsourcing, więc pewnie sporo zależy od samego klienta, dla którego się pracuje. Ja pracowałem dla belgijskiej firmy i współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Świetny kontakt, wyrozumiałość, wsparcie, partnerstwo. Serio, trudno byłoby mi wymyślić jakiś powód do narzekań. Podsumowując: polecam!

P
Były pracownik

Pracowałem w Skelii ponad 5 lat w dwóch projektach, moje wrażenia po tym czasie: - wszystko zależy od konkretnego projektu na którym pracujesz, jest pełna integracja w strukturach klienta - Skelia mało ingeruje w projekty, więc to jak wygląda praca w głównie zależy od klienta - gdy jeden z moich projektów się zakończył szybko znalazłem się w innym który był dla mnie interesujący - generalnie pomimo tego że firma sporo urosła od kiedy w niej zaczynałem (co jest raczej na plus) nie jest ona jeszcze na tyle duża aby zginąć w tłumie jak w typowym korpo - z minusów: brak możliwości wyboru sprzętu (albo w bardzo ograniczonym zakresie), chociaż to też pewnie zależy od klienta Generalne jak najbardziej polecam!

Administrator

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Skelia Poland Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Zobacz wszystkie opinie (41)

deweloper 2016-11-13 15:35 przez davinci

Przebieg rekrutacji

Jeśli rozważasz firmę Skelia to wiedz że wszyscy dotychczasowi rekruterzy dali nogę stamtąd co chyba jest wystarczającą rekomendacją za szukaniem tam roboty.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność


Maybe it’s your time to start a new career page! 
Skelia has lots of openings across different teams so we’re looking for developers, engineers who love what they do and want to take an active part in shaping the future of innovative software solutions. 
We invite you to visit our page with job offers and apply for them!

Skelia Poland Sp. z o.o.