Rozmowy kwalifikacyjne w „SKAMEX” Sp. z o.o Sp. K.

Pracownik Działu Zamówień Publicznych 2018-10-09 14:29 przez Kandydatka

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie i w miłej atmosferze, dla mnie ważne że uczciwie. Oprócz telefonicznego umówienia i informacji o długości spotkania, dostałam sms z miejscem spotkania, nazwiskiem osoby z którą będę rozmawiała, datą i godziną. Rozmowa rzeczowa, konkretna, Pytania przygotowane widać że każdy otrzymuje podobny zestaw. Wszystkie informacje już na pierwszej rozmowie: na czym polega praca, pensja, możliwości rozwoju, umowy, jak będzie przebiegał dalszy proces rekrutacji, do kiedy odpowiedź - to super. Drugi etap był trudniejszy (choć był opisany na pierwszym spotkaniu) dostałam zadania do wykonania tutaj sprawdzają czy to co mówiłam na pierwszej rozmowie w rzeczywistości potrafię! Trzeba się trochę przygotować to bardzo ważne!

Pytania

Słabe strony to było dla mnie najtrudniejsze, miałam wymienić tyle ile wymieniłam zalet, a tu powiedziałam dużo- podchwytliwe. Ciekawe to pytanie - z jakimi ludźmi nie chciałabym pracować?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Junior Product Manager 2018-10-09 14:27 przez Kandydatka

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja miała 4 etapy. Rozmowa z Kierownikiem HR (treściwa, konkretna, w sympatycznej atmosferze, dużo informacji zwrotnej -to miłe). Druga rozmowa weryfikacja języka, rozmowa z Product managerem i kimś z Zarządu (chyba?), scenka sprzedażowa, badanie kreatywności:). dostałam zadanie do domu - przygotować prezentacje z produktu. Kolejny etap to prezentacja (trudny etap), pytania, rozmowa. Było jeszcze spotkanie zamykające, ustalenie szczegółów pracy, choć już na pierwszym etapie były wszystkie informacje przekazane

Pytania

Trudna to prezentacja - trzeba było wykazać się bystrością, i głębszą analizą tematu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

biurowe 2018-10-09 14:25 przez Kandydatka

Przebieg rekrutacji

Do rozmowy rekrutacyjnej nie doszło. Jednak po raz pierwszy rekruter zadzwonił do mnie, poświęcił mi czas, przedstawił powód odrzucenia, podał co zwróciło jego uwagę w moim CV. Pierwsze odrzucenia gdzie nie czułam się bezosobowa. Pełen profesjonalizm.

Pytania

Dostałam po rozmowie telefonicznej również informację mailową

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Przedtawiciel Medyczny 2018-08-28 16:11 przez Przdstawiciel

Przebieg rekrutacji

Jedna z lepiej przeprowadzonych rekrutacji. Od samego początku kontakt z osobą rekrutującą (mężczyzna), informacja mailowa, sms, teleofn. Dla mnie najważniejsze, że osoba była elastyczna czasowo, była skłonna spotkać się nawet w późnych godzinach wieczornych, choć było widać zmęczenie. Na rozmowie dowiedziałem się jakie są wymagania, oczekiwania, co będę musiał podpisać, jakie są obciążenia, jakie umowy, premie- dosłownie wszystko (mogłem również o wszystko zapytać) wydawało się że przez pół godziny dowiedziałem się wszystkiego co chciałem.

Pytania

Wszystkie były w granicach przyzwoitości.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)