Simtech Automatyka Przemysłowa

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Simtech Automatyka Przemysłowa

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Simtech Automatyka Przemysłowa w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w Simtech Automatyka Przemysłowa uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 15 grudnia.

Pytanie
 Pytanie

Czy Simtech Automatyka Przemysłowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracodawca

@Pytanie

Nasi pracownicy podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach zewnętrznych organizowanych przez jednostki certyfikowane. Poszerzają swoje kwalifikacje również podczas szkoleń wewnętrznych (posiadamy sterowniki PLC, roboty przemysłowe Fanuc i Kuka oraz systemy HMI)

Ilona
@Simtech Automatyka Przemysłowa

Proszę o więcej informacji. Teraz w czasie kryzysu te szkolenia są prowadzone stacjonarnie czy może zdalnie? I czy udział w nich jest obowiązkowy, jak to tam wygląda?

Nowy wpis

Pracodawca

@Ilona

Typ, rodzaj szkolenia i sposób jego realizacji zależy od potrzeb i projektu, w którym uczestniczy dany pracownik.

Honorata Nowy wpis
@Simtech Automatyka Przemysłowa

Z doświadczenia wiem, że często pracownicy administracyjni biura jako (powiedzmy) nie zajmujący się meritum działalności firm, są pomijani w rozwojowych kwestiach, szkoleniach itp. U Was jest inaczej? :)

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Simtech Automatyka Przemysłowa?

2

Pracodawca

@Pytanie

W firmie Simtech panuje bardzo pozytywna atmosfera. Zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia.

Kuraw
Były pracownik
@Simtech Automatyka Przemysłowa

Zgodnie z informacjami które pojawiły się wyżej, albo będziesz zadowolony z atmosfery i wszystkiego innego, albo widzimy się w sądzie ^.-

1
Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Simtech Automatyka Przemysłowa podczas okresu próbnego?

Simtech
Pracownik
@Pytanie

Nie ma okresu próbnego, pierwsza umowa jest na rok.

3
Helena
@Simtech

Dobrze wiedzieć. Na stronie internetowej Simtech znalazłam informację o otwartej rekrutacji na stanowisko Robotyka: http://www.simtech.gliwice.pl/kariera. Mogę zapytać w jakich okolicznościach zwolniło się to stanowisko? Czy też jest to nowo stworzona posada?

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w tej firmie z 5-letnim doświadczeniem w automotive? 10-12k brutto jak w innych firmach, czy jest szansa na więcej? Jak wygląda sprawa rozliczania delegacji? Płacą diety normalnie, pełne, czy coś kombinują? Są jakieś dopłaty za czas dojazdu, czy każą jeździć poza godzinami pracy, żeby nie było zapłacone (jak inna duża gliwicka firma :P )? Czy uwzględniają ulgę z tytułu autorskich kosztów uzyskania przychodu? Wiem, że w wielu firmach jest to już standardem. Są jakieś szkolenia ze standardów? Jak to wygląda w firmie Simtech?

Aleksandra

A dawno pracowałeś w Simtech? Ciekawa jestem, jak obecnie wyglądają warunki pracy w tym miejscu i na co faktycznie można liczyć zatrudniając się tam.

11
Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Simtech Automatyka Przemysłowa zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Mateusz
 Pytanie

Cześć, mam pytanie. Zainteresowała mnie oferta Simtechu na pracuj, ale w opisie mają napisane że trzeba mieszkać maksymalnie 50km od firmy. Ja mieszkam w Chrzanowie, a to tak koło 52km. Czy jest szansa się dostać do tej firmy? Jak bardzo dokładnie sprawadzają miejsce zamieszkania? Z początku wolałbym dojeżdzać z domu. Czy często się zdarza że trzeba do firmy jechać w nocy, żeby potrzebny był szybki czas dojazdu?

3
A
@Mateusz

O którym oddziale firmy myślisz? Balice czy Gliwice? Nie słyszałem żeby ktoś kiedykolwiek dojeżdżał awaryjnie w nocy.

1
Pracownik
@Mateusz

Nie ma szczegolowej weryfikacji, chodzi o to, zeby ludzie nie narzekali, ze daleko maja do pracy - bo zdarzaja sie tacy, niestety. Nocne dojazdy do firmy? A w jakim celu? Budynek jest otwarty w godzinach pracy, poza tymi godzinami pracownicy nie maja dostępu do budynku. Prosze aplikowac, pozdrawiam.

1
Mateusz
@Pracownik

Ale mieszkam 52 km od firmy, czyli chyba nie mogę...

Mateusz

W ofercie wyraźnie było napisane: zamieszkanie nie dalej niż 50km od biura. Skoro jest tak jak piszecie, to co po zamieszczać takie mylące informacje?

Pytanie
 Pytanie

Czy Simtech Automatyka Przemysłowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

1
Pracownik
@Pytanie

Nie zatrudniamy na podstawie umów zleceń, każdy pracownik ma normalną umowę na rok, Pierwsza umowa standardowo na rok.

1
smieciarz
@Pracownik

tak zwana śmieciówka.

Nick
@smieciarz

tzw. śmieciówką jest potocznie nazywana umowa o dzieło, lub zlecenie. Jak napisał Pracownik zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę.

2
Zajinteresowany
 Pytanie

No te 3,2 klocka to całkiem spoko pensja, muglbym pracować, ale czy oni chociaz oferują jakies owocowe czwartki? Czy zespół jest mlody i dynamiczny?

1
Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Simtech Automatyka Przemysłowa?

2

Zostaw merytoryczną opinię o Simtech Automatyka Przemysłowa - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Simtech Automatyka Przemysłowa