Sii Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Sii Sp. z o.o.?

ItMaster
Nazwa działu: IT

Zgadzam się z opiniami odnośnie rekrutacji. Cały proces trwa bardzo długo, jeżeli liczycie na to że szybko dostaniecie odpowiedź to się rozczarujecie.

Nick

Firma prawdopodobnie przeprowadza rozmowy aby zadowolic tabelkami i wykresami swoich przelozonych. po rozmowie zero odezwu.

Zobacz wszystkie opinie (27)

Allen Bradley PLC Programmer 2021-07-22 12:55 przez Nowy

Przebieg rekrutacji

Skontaktowano się ze mną na LinkedIn z pytaniem czy nie chciałbym wziąć udziału w rekrutacji. Wysłałem CV i dostałem informacje o rozmowach rekrutacyjnych. Najpierw rozmowa z Panią z HR, opowiedziała o pracy, formalności typu "czemu chcę zmienić pracę, oczekiwania zarobkowe", dwa pytania po angielsku. Potem miałem rozmowę techniczną z Panem na podobnym stanowisku na które aplikowałem. Opowiedział o pracy, benefitach itd. Zadał mi parę pytań dotyczących mojego doświadczenia. Za zadanie miałem opowiedzieć co widzę na schemacie elektrycznym oraz miałem na kartce napisać program do sterowania bramą garażową. Po półtorej tygodnia zadzwoniła do mnie Pani, która zaprosiła mnie na rekrutację na LinkedIn z informacją, że chcieliby mnie zatrudnić. Ogólnie wszyscy ludzie z którymi miałem przyjemność rozmawiać byli naprawdę świetni i w mojej opinii była to najlepsza rekrutacja w jakiej brałem udział.

Pytania

- (ang) co najbardziej lubię w mojej obecnej pracy? - opowiedz co widzisz na schemacie elektrycznym. - napisz program (pisałem w LAD) do sterowania bramą garażową za pomocą pilota.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Sii Sp. z o.o.