Sietom Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry,

miło nam powitać wszystkich użytkowników odwiedzających portal GoWork.pl chcących otrzymać informacje o pracy w Sietom Sp. z o.o. Dołożymy wszelkich starań, by udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz wyjaśnić skomplikowane kwestie. 

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją. Nasze działania cechuje rzetelność, a kontakty z klientami opieramy na zaufaniu. Rozwój jest dla nas niezwykle instotny, ponieważ staramy się odpowiadać na nawet najbardziej wyszukane potrzeby i zlecenia. Z tego powodu w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie. 

Naszym pracownikom pragniemy zapewnić jak najlepsze warunki zatrudnienia, gdyż to dzięki ich zaangażowaniu i pracy, możemy realizować projekty oraz otrzymujemy prestiżowe nagrody. Wiemy, że tylko inwestycja w kapitał ludzki gwarantuje sukces, dlatego chcemy tworzyć atmosferę sprzyjającą wpółpracy, rozwojowi i wzajemnej pomocy. 

Jesteśmy świadomi, że w naszej działalności istnieją obszary, które moglibyśmy poprawić. Z tego powodu prosimy o szczegółowe opisywanie wszelkich niejasnych kwestii, sugestii i porad pod adres e-mail: tjanicki@sietom.pl. Cenimy konstruktywną krytykę, dlatego Państwa słowa są dla nas niezwykle istotne. 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. 

Pozdrawiamy serdecznie, 
zespół Sietom Sp. z o.o.

Pomocna?
Tak7Nie8
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Sietom Sp. z o.o.