Sherpa International Force

Opole

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1000 ocen.

Rozmowy kwalifikacyjne w Sherpa International Force

Fizyczna 2017-10-01 13:02 przez Hehehemen

Przebieg rekrutacji

Telefo chcesz jechać to jedziesz

Pytania

Niekaralność i angielski

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

nie wiem 2015-03-07 19:02 przez mariolka

Przebieg rekrutacji

Zgłaszałam się na kilka ofert na stronie. Dostałam w końcu telefon z biura. Poinformowano mnie, że potrzebne będzie zaświadczenie o niekaralności. Nie dzwonili do mnie odnośnie konkretnej oferty, tylko dzwonili by upewnić się, czy nadal chcę wyjechać do pracy w Holandii. Jednak na chwilę obecną nie proponują konkretnej oferty. Po czym sprawdzono mi angielski i powiedziano, że jak już będzie blisko tego czasu, że będę dyspozycyjna, to mam zadzwonić i umówić się na rozmowę na skype. Zadzwonimy, zobaczymy.

Pytania

Po polsku; Czy nadal jestem zainteresowana wyjazdem do pracy za granicę? Czy chcę wyjechać sama, czy z kimś? Od kiedy jestem dyspozycyjna? Czy nie będę miała problemu z załatwieniem zaświadczenia o niekaralności? Czy możemy sprawdzić telefonicznie znajomość języka angielskiego? Po angielsku; Can you tell me a few words about your last job? How do you deal with stressfull situation?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

produkcja 2014-12-28 00:20 przez paweł

Przebieg rekrutacji

rekrutacja? jaka rekrutacja? wmawianie jak jest tam fajnie i ile to można zarobić. języka nie umiesz a i tak cię wyślą bo masz zapłacić za bilet i damek. a czy cię wywalą za brak języka to mają gdzieś. szkoda się zajmować tym biurem. odradzam!

Pytania

kiedy pan może najwcześniej wyjechać...

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

produkcja, sortowanie i pakowanie owoców leśnych 2014-04-08 23:40 przez Nikita

Przebieg rekrutacji

Jeden telefon do biura i po paru pytaniach odnośnie doświadczenia w pracy w Holandii i znajomości języka dostaliśmy zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną wraz z partnerem. W biurze wypełniliśmy fromularz z naszymi danymi a następnie przeszliśmy test językowy: z angielskiego na komputerze i ustny z języka niemieckiego. Następnie zostaliśmy zapewnieni o bardzo dobrych warunkach pracy, bez gwarancji godzin z podstawową stawką godzinową, o dobrych warunkach zakwaterowania. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistymi warunkami na miejscu. Dostaliśmy umowy do podpisania z dużą ilością opłat, które wynoszą każdego 104euro tygodniowo oraz bilety od przewoźnika w cenie 250zł. Dostaliśmy do tego teczkę na dokumenty z kalendarzykiem agencji, ich wizytówką i darmowy starter do wyboru z sieci Lebara lub Lyca. Zostaliśmy oczywiście zapewnieni, że razem będziemy mieszkać, tylko mój partner wyjedzie już teraz a ja dojadę do 2 tygodni. Tak się nie stało, bo czekam miesiąc, a pracy jak nie było, tak nie ma.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

produkcja sortowanie 2014-02-12 14:51 przez Ayu

Przebieg rekrutacji

przedstawienie oferty wypowiedz na nurtujace mnie pytania nie zapewnienie godzin pracy ale powiedzieli ze od pon - do piatku 8 godzin powinno byc zapewnionych, zalezy od zbiorow i np pogody czy zbiory beda owocne itd. ale kto nie ryzykuje.. no wypelnienie formularza wyjazd w parze nie zapewnili ale brali pod uwage i zanotowali ze to wyjazd grupowy konto zalecaja w ING bo karte sie dostaje od reki a czas tu gra wazna role chyba tyle czekam na przebieg wydarzen i tel

Pytania

po angielsku imie miejsce zamieszkania doswiadczenie gdzie chce pracowac cos o sobie czy chce pracowac w szklarni czy chce pracowac na produkcji

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)