Sherpa International Force

Opole

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 996 ocen.

Sherpa International Force
3996

Profil

Czym się zajmujemy?

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

  Spawacz

  Jest jakiś spawacz który pojechał z tej agencji do pracy? Bardzo proszę o poważne odpowiedzi.... Czy jest sens bo jak się czyta to forum,to nie wyobrażam sobie płacić za pranie za każdym razem z em czy siedzieć bez czynię 2 tygodnie

  Woodi1992

  Byłem w biurze mówili że na sery praca ale są 3zmiany i po 12godzib robi ktoś na serach proszę o opinię na tym dziale

  TrueMan

  (usunięte przez administratora) Ludzie ostrzegam Was przed Sherpą. Nic dobrego Was tam nie spotka chyba że jesteście w akcie desperacji to ryzykujcie na własne ryzyko.

  Fizyczna 2017-10-01 13:02 przez Hehehemen

  Przebieg rekrutacji

  Telefo chcesz jechać to jedziesz

  Pytania

  Niekaralność i angielski

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę