Sherpa International Force

Opole

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 989 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

  Ania

  Niedługo wyjeżdżam do Almere do A-Ware. Powiedzcie jak tam jest ze znajomością języka, czy jest ona konieczna? I jak jest z parami, czy pracują razem ? ;)

  Weronika

  @Longu, jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy z Sherpa International Force. Mógłbyś opisać miejsce, w którym byłeś zakwaterowany? W jakim wymiarze godzinowym wykonujesz swoje obowiązki?

  kasia

  Witam, mam chęć jechać na magazyny lub produkcję.Ale czytając wrażenia innych mam obawy. pozdrawiam

  Fizyczna 2017-10-01 13:02 przez Hehehemen

  Przebieg rekrutacji

  Telefo chcesz jechać to jedziesz

  Pytania

  Niekaralność i angielski

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę