Shell Business Operations

Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7 A, 02-366 Kraków

NIP: 5261009190

Rozmowy kwalifikacyjne w Shell Business Operations

senior buyer 2018-12-11 12:57 przez shellbuyer

Przebieg rekrutacji

Niski poziom profesjonalizmu, z jednym wyjątkiem. Pani z HR z dobrym angielskim wyuczona jakiejś formułki, no, ale nie dziwmy się korpo. Gorzej już z faktami. Zupełnie inne rzeczy przedstawiła podczas rozmowy telefonicznej, niż faktycznie miały miejsce podczas kolejnych etapów. W biurze młodziutki Holender (ponoć docelowy menedżer), lat mniej niż 30, z bladym pojęciem o wszystkim i bardzo małym doświadczeniem. Wspierał go podczas rozmów polski menedżer, Holender ewidentnie tego wsparcia potrzebował. I ten oto polski menedżer był jedynym jasnym punktem w Shell . Opanowany, z doświadczeniem, pytania na temat. Mądry człowiek. Potem Holender poprosił polskiego menedżera o konsultacje na zewnątrz...następnie był podobno nieplanowany case, podczas którego trzy razy przenoszono mnie do różnych sal, gdyż ich czas w sali minął :) sumarycznie skończyłam go w holu....już wtedy miałam wyobrażenie o panującej tu atmosferze. Dzień później dzwoni rozentuzjazmowana i znów ta samo małokompetentna Pani z HR informuje, że najlepiej zaraz chce ze mną rozmawiać jakaś osoba z Kataru celem zapoznania się, ponieważ zrobiłam ogromne wrażenie dzień wcześniej.... Jednak "zaraz" to nie mogłam. Dzień później dzwoni Katarczyk z Holendrem z kolejnym casem. Hmmm.... No cóż, Polacy szanujmy się. Jesteśmy mądrym narodem. Nie żyjemy w zaborach. Może dla ludzi po studiach to jest jakaś opcja. Dla ludzi doświadczonych - Wasz wybór, może zależy też kto będzie finalnie Waszym menedżerem, ja tam siebie nie widzę.

Pytania

po angielsku :)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Debt Collections 2018-09-18 16:56 przez Lolek

Przebieg rekrutacji

Telefon po francusku z osoba z firmy (spozniaja sie, bardzo nawet)

Pytania

Dlaczego Shell, co wiem o Shellu, co wiem o centrum. KOnkretne przyklady z doswiadczenia. Czesto rozmowa w calosci po angielsku. Potem jest test spostrzegawczosci - masakra jakas. Porownywanie rzedow cyferek/literek na czas ( w sekundach ) Wyszedlem po 2.5h wyprany, ale dostalem sie. Mimo to nie polecam firmy - po prostu (usunięte przez administratora). Zero work-life balance'u. OPS nie znoszacy sprzeciwu, presja, presja i presja. Czekam tylko, zeby uciec.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

11 2018-04-06 13:35 przez Mark

Przebieg rekrutacji

Beznadziejna rekrutacja - chyba najgorsza w jakiej brałem udział na pierwszym etapie! Rekruterka z nienagannym angielskim, zadaje pytania odczytane z kartki, zadaje pytania tylko i wyłacznie z szablonu, który posiada i notuje ( nagrywa?) odpowiedzi, ktore rozumiem,ze powinnym byc również zgodne z wyznaczonym przez pracodawce szablonem?:) co za bezsens - przez godzinę czasu nie udalo jej się zgromadzic sensownych informacji na moj temat, dodatkowo miałem wrażenie, że sama niewiele wie o branży petrochemicznej... Drogi Shellu, może warto zatrudnic rekruterów, którzy mają blade pojęcie o branży i są w stanie zadac pytania zwiazane ze specyfiką stanowiska? Szkoda mojego i waszego czasu na takie gadanie o niczym. Juz po pierwszej rozmowie wiem, że nie jestem zainteresowany pracą w tej firmie - bardzo marną wizytówkę sobie wystawiacie...

Pytania

1

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta 2017-10-19 06:28 przez Zosia

Przebieg rekrutacji

Więc rekrutacja składa się z paru etapów: testy , rozmowa telefonicznej. Następnie rozmowa z HR. Co utkwiło mi głowie to to że podczas rozmowy telefonicznej słyszałam beknięcie i to takie nie z zamkniętymi ustami. A na rozmowie z managerami któryś puścił bąka. Najgorsze jest to że w trojkę musieliśmy tam siedzieć.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta (Polish) 2017-05-09 22:33 przez Mały91

Przebieg rekrutacji

Jest kilka etapów: testy on-line, telefoniczna rozmowa z lektorem j. angielskiego, potem z HR i spotkanie z managerami. Wszystko profesjonalnie, odpowiedzi w terminie (u mnie odp pozytywna).

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.