SFS International Sp. z o.o. Sp.K

3 Dodaj opinię
SFS International Sp. z o.o. Sp.K
3 127 259 5 1
Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę SFS International Sp. z o.o. Sp.K na pozycję Manager Zespołu? Pojawiło się 1 grudnia na GoWork.pl. Będziecie na nie aplikować?

Henry

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale jest ona w sprzeczności z ogólnie znaną opinią o firmie, jako dobrym pracodawcy!!

Kasia pozdrawia (:
Nazwa działu: Produkcja

Osobiście uważam że to jedna z najgorszych agencji jakie są dostępne na rynku zatrudnienia za granicą. Moja pierwsza wypłata po przepracowanym miesiącu bez 3 dni (bez 3 dni dlatego że był 'frai' czyli dzień wolny narzucony przez firmę którą wyznacza agencja i w której jesteśmy zatrudnieni) wyniosła 588 euro :) i nie tylko moja, poznanych tam osób także. Agencja tłumaczy się owym "bankiem godzin" (usunięte przez administratora)Cóż ogólnie opinie które możemy przeczytać nie pochodzą od pracowników produkcji a takich jest najwięcej. Śmiem twierdzić że pracujące tam osoby same je wypisują. Dlaczego? Dlatego że na dziale produkcyjnym zdecydowana większość to Łotysze, Litwini. (Mimo wszystko bardzo przyjazne i pomocne narody) a przecież oni nie znają Polskiego języka w większości :) Sama praca nie jest zła, ja pracowałam tydzień na sortowni ubrań i na 'szynce' jest ok, tyle że jak trafimy na produkcję szynki to po jakimś czasie skóra zacznie odpadać łuskami, wyskoczą nam niewielkie pryszcze od zimna, usta będą wysuszone cały czas. Ponieważ panuje tam 0'owa temperatura. Ale jest ok ! W dodatku te pieniądze! ;)(usunięte przez administratora)Nie zarobimy w tej agencji więcej niż 750euro na produkcji. Taka prawda. Jeśli ktoś nie wierzy niech jedzie się przekonać na własnej skórze. (usunięte przez administratora)Ja byłam 2 msc Ponieważ i tak już było mi obojętne po pierwszej wypłacie ile zarobię byle móc mnieć na mieszkanie i zjechać do Polski. :) Także zdecydowanie radzę omijać tą agencje szerokim łukiem.

Zobacz wszystkie opinie (259)

pakowanie drobiu 2019-02-21 10:28 przez ella

Przebieg rekrutacji

Pani opowiedziała mi o ofercie, zarobki, umowa, warunki, mieszkanie itp.

Pytania

Pytania typu od kiedy chce jechać, czy znam angielski itp.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

SFS International Sp. z o.o. Sp.K