SFS International Sp. z o.o. Sp.K
3 108 6 1
Xxxx

Witam. Czy ktos pracuje na produkcji w zakładach przetwórstwa drobiu w Belgii miejscowość Maasmechelen? I moze udzielic oponi o tej pracy? Jakie zarobki itd? I rowniez chcialabym zapytac o zakwaterowania. Co sadzicie?

Zainteresowana

Sama sobie odpowiem na wczesniejsze pytanie. Pojechaliśmy z mężem przez firmę SFS do Holandi na projekt w pralni. Załatwiając prace super kontakt z biurem, odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskałam albo telefonicznie albo mailowo. Po przyjezdzie do Holandi koszmar! Umowe podpisalismy po tygodniu pracy z holenderskim pośrednikiem. Warunki mieszkaniowe ok (usunięte przez administratora)Przyjechaly dwie osoby dla ktorych nie bylo pracy, inne dojeżdzały po 70 km w jedna strone . Ogolnie z projektu w jednym czasie zjechalismy w 9 osob do Polski. Z tego co wiem inne projekty są dobrze zorganizowane ale nasz to byla porażka , mielismy zarabiac 8 eu na reke a dostalismy jakies (usunięte przez administratora) eu. niewiem czy to wina posrednika holenderskiego czy SFS ale jeżeli SFS wysyła ludzi to chyba powinni zapewnic wszystko to co jest obiecane przed wyjazdem. Ogolnie jedna wielka porażka jesli chodzi o pralnie!

Łukasz Antwerpia

Siema pracuje na projekcie nordvlees van gool co mi się podoba kasa na czas nawet i wcześniej wporzadku ekipa w pracy możliwość zaliczek co mi się nie podoba ze przy jezdzaja ludzie dopiero uczyć i spodziewają się od razu kokosý a kto musi to wszystko wysluchiwac pracownicy co dłużej pracują nie mówię narobić się trzeba Ale gdzie dają kasę za leżenie dlatego mówię jak komuś nie pasuje praca to brama cały dzień otwarta

Przędzalnia 2018-04-30 15:23 przez Polo

Przebieg rekrutacji

Telefon z działu rekrutacji, przedstawiona oferta, zgodziłem się i już

Pytania

od kiedy mogę rozpocząć pracę i czy posiadam własny transport

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę