Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.

4 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy Osoby na stanowisko:

Praktykant w Dziale Obsługi Klienta

Opis zadań:

  • wspieranie Działu Obsługi Klienta w realizacji bieżących zadań

  • praca z dokumentacją

  • wystawianie faktur zgodnie z warunkami handlowymi

  • przygotowywanie materiałów dla Klientów

  • administrowanie danymi

Oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela

  • wysokie zaangażowanie i sumienność

  • komunikatywność i wysoka orientacja na Klienta

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w ramach płatnych praktyk

  • program wdrożeniowy

  • udział w ambitnych, ciekawych zadaniach

  • niezbędne narzędzia pracy biurowej

  • referencje po odbyciu praktyk

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
praca@sipp.pl
z tytułem maila: Praktykant w Dziale Obsługi Klienta
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Po odbyciu praktyki wystawiamy komplet dokumentów na uczelnię (zaświadczenie, referencje).
Uwaga! Jeżeli interesują Cię praktyki w innym dziale: IT, dział sprzedaży, dział marketingu, obsługi klienta - napisz na ten sam adres i zaznacz jakie praktyki chciałbyś odbyć.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w podaniu w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami)."

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Specjalista ds. Administracyjno-Handlowych

Obowiązki:

  • składanie zamówień u dostawców i kontrola ich realizacji,

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • fakturowanie,

  • kontrola faktur i wprowadzanie ich do systemu płatności,

  • analiza sprzedaży i realizacji umów,

  • współpraca z biurem rachunkowym.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość pakietu Ms Office,

  • bardzo dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zawodowej realizacji,

  • miłą atmosferę pracy,

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

CV prosimy przesyłać na adres: >praca@sipp.plz tytułem maila: Specjalista ds. Administracyjno-Handlowych

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks
pracy’’. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgoda może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Szukamy TELEMARKETERA/TELEMARKETERKI do naszego zespołu.
Jeżeli posiadasz:

  • umiejętność współpracy

  • pasję i dynamizm w wykonywaniu zadań

  • chęć poszerzania wiedzy w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży

  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:

  • telefoniczne nawiązywanie kontaktu z klientem

  • sprzedaż produktów

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa pozyskanych klientów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa do 18 zł/h)

  • realną możliwość otrzymania premii tygodniowej za efekty

  • premie za obrót miesięczny

  • liczne konkursy z nagrodami

  • świetną atmosferę pracy

  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy

  • wsparcie merytoryczne trenera na każdym etapie współpracy

  • możliwość cotygodniowego, elastycznego ustalania godzin współpracy

CV Prosimy przesyłać na adres: praca@sipp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NAS NA TARGACH PRACY
29 maja uczestniczyliśmy w Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, organizowanych przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.
Bardzo dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska i zainteresowanie ofertami pracy.
W czasie ich trwania mieliśmy przyjemność przedstawienia aktualnych ofert pracy na stanowiska:

  • telemarketer

  • doradca klienta

Wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko, dziękujemy, a osoby zainteresowane pracą u nas lub mające pytania zapraszamy do kontaktu: praca@sipp.pl

Pomocna?
Tak4Nie
  • Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny