Opinie o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

Product Manager 2019-11-12 22:35 przez JB

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Pierwszym z nich była video rozmowa z Panią Sabiną z HR. Pytania dotyczyły poprzednich stanowisk, doświadczenia i podstawowej wiedzy z zakresu SEO. Ogólnie rozmowa trwała ok. 30 minut, była rzeczowa i konkretna (bez typowych i niewiele wnoszących korpo pytań). Kolejnym etapem było spotkanie w biurze z Panem Tomaszem, który bardziej szczegółowo dopytywał o doświadczenie związane z SEO czy znajomość programów (Google Analytics, Google Ads). Rozmowa była merytoryczna i przebiegła w miłej atmosferze. Chociaż nie otrzymałam pracy na stanowisku, na które aplikowałam, to kilka tygodni później ponownie się ze mną skontaktowano odnośnie propozycji współpracy jako Project Manager, którą przyjęłam:)

Pytania

Z zakresu SEO, znajomości narzędzi do analizy, poprzednie stanowiska

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Stażysta SEO 2018-05-06 18:20 przez AK

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja odbyła się w wymiarze 2 etapowym. Pierwszy z nich polegał na zdalnej rozmowie video z bardzo miłą Panią z HR, który miał na celu sprawdzenie mojej dotychczasowej kariery zawodowej oraz doświadczeń i ogólnej wiedzy z zakresu SEO. Rozmowa ta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, choć nie zabrakło wymagających i konkretnych pytań. Kolejny etap rozmowy odbył się już w siedzibie firmy przy ulicy Kordylewskiego, sam na sam z szefem firmy, czyli Panem Tomkiem. Podobnie jak w przypadku pierwszej rozmowy, pozytywne i przyjazne nastawienie rekrutującego szybko pomogło wyzbyć się początkowej tremy i odbyć miłą, ale też bardzo rzeczową rozmowę. Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu rekrutacji.

Pytania

Po bardziej ogólnych pytaniach co do mojej osoby i mojego doświadczenia zawodowego na pierwszym etapie rozmowy, w drugim, rekrutujący skupił się już niemal wyłącznie na mojej wiedzy i doświadczeniach z dziedziny SEO. Pytania ogólne to np. jakie rodzaje zadań wykonywałem do tej pory, co konkretnie umiem i jakimi narzędziami potrafię się posługiwać. Oczywiście nie brakowało przy tym szczegółowych pytań bazujących na konkretnych przykładach, które miały zweryfikować moją wiedzę i czy to co mówię ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Podsumowując: pytania były bardzo konkretne i rzeczowe, trzymały się tematu SEO i działalności firmy. Nie spotkałem irytujących “psychologicznych” pytań, którymi działy HR w większych firmach lubią zaskakiwać rekrutowanych, co było dla mnie dodatkowym plusem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista ds. content marketingu 2018-04-25 12:04 przez Joanna

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Pierwszym była zdalna rozmowa z osobą z działu HR, drugim rozmowa w biurze przy Rondzie Grzegórzeckim. Całą rekrutacja przebiegła w ekspresowym tempie, na ostateczną decyzję czekałam tylko 1 dzień.

Pytania

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego w tworzeniu contentu. Nie zabrakło zagadnień stricte z dziedziny SEO. Rozmowa trwała około godzinę. Pytania o SEO (o audycie, narzędziach do planowania słów kluczowych, hierarchii nagłówków), redagowanie tekstów i korektę zadawała specjalistka od contentu, kilka pytań padło od prezesa, który również był obecny podczas rozmowy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista Seo 2017-10-12 17:45 przez Piotr

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Pierwszy etap dotyczył ogólnego zarysu mojej kariery zawodowej, choć były dwa pytania odnośnie SEO. Drugi etap miał za zadanie sprawdzić moją wiedzę na temat optymalizacji stron internetowych. Były to rozmowy rzeczowe i konkretne, które dobrze wspominam.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Stażysta 2017-10-12 13:45 przez Rafał

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z 2 rozmów kwalifikacyjnych. Pierwsza odbyła się zdalnie z działem HR. Druga rozmowa odbyła się z właścicielem oraz managerem. Obie rozmowy były merytoryczne oraz przebiegały w miłej atmosferze.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja